Skatīties un balsot par “Supernovas” dalībniekiem varēs jebkurā pasaules malā

supernovaLatvijas Televīzija un konkursa rīkotāji vēlas spert soli tuvāk arī ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem, radot viņiem ne tikai iespēju skatīties konkursu, bet arī ar savu balsi piedalīties kopīgā lēmuma pieņemšanā par to, kā Latvija izskatīsies starptautiskajā arēnā: konkursa mājas lapā “Supernova” tiešraides HD kvalitātē būs skatāmas visā pasaulē bez ierobežojumiem, kā arī, ielogojoties tajā no sava sociālo tīklu profila Facebook, Twitter vai Draugiem, būs iespējams atdot balsi par savu favorītu.

Šo svētdien, 7. februārī, pirmajā LTV dziesmu autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2016” tiešraidē uz skatuves kāps pirmie desmit dalībnieki, kas cīnīsies par žūrijas novērtējumu, skatītāju balsīm un vietu konkursa pusfinālā – tālāk tiks tikai četri, pārējiem sešiem konkurss būs beidzies. Turpmākajās trīs februāra svētdienās sekos vēl trīs LTV1 tiešraides: otrā priekšatlase 14. februārī, kad cīņa beigsies vēl sešiem dalībniekiem, pusfinālā 21. februārī uz skatuves satiksies četri uzvarētāji no abām atlases tiešraidēm, kopā astoņi dalībnieki, no kuriem skatītāji un žūrija pusi atsijās, un 28. februārī – fināls, kurā no četriem pārliecinošākajiem konkursantiem tiks izvēlēts Latvijas pārstāvis starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija”.

Abās priekšatlasēs un pusfinālā konkursa dalībniekus vērtēs skatītāji un žūrija – Guntars Račs, Ieva Kerēvica, Kaspars Roga un Intars Busulis. Finālā uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums. Skatītāju balsojumu veidos telefonbalsojums un internetbalsojums. No viena tālruņa numura varēs balsot ne vairāk kā piecas reizes. Viena zvana cena – 0,14 eiro. Būs nodrošināts arī SMS triecienbalsojums (1 SMS = 5 balsis). SMS cena – 0,60 eiro. Lai nobalsotu par savu favorītu internetā, būs jādodas uz “Supernova” mājas lapu, jāreģistrējas ar kādu no sociālo tīklu kontiem Facebook, Twitter vai Draugiem, un no katra konta varēs nobalsot vienu reizi.

Pirmajā no atlasēm, 7. februārī pulksten 21:25 uz “Supernova” skatuves kāps Paula Dukure, ElektroFolk, Rūta Dūduma, Ivo Grīsniņš-Grīslis, Sabīne Berezina, Edvards Grieze, Marta Grigale, Catalepsia, Samanta Tīna un Justs. Pēc nedēļas, 14. februārī, skatuvi ieņems Madara Grēgere, Crow Mother, Samanta Tīna, Markus Riva, MyRadiantU, Mārtiņš Ruskis, DVINES, Marta Ritova, Miks Dukurs un Iluta Alsberga.

Visas 20 dziesmas regulāri tiek atskaņotas radio pieci.lv, kā arī vienkopus atrodamas mūzikas straumēšanas vietnē Soundcloud un konkursa mājas lapā.

Kategorija: Kultūra
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply