Mikrokredīts – efektīvais stimuls sekmīgai uzņēmējdarbībai!

1s2h3a4m5i6m7__coinsĻoti daudzi cilvēku vēlas iesākt savu biznesu: viņi strādā daudzus gadus vienā darbavietā, viņiem ir idejas, plāni, ambīcijas, bet … nav naudas. Tiešam, privātuzņēmēja darbība ir pilna ar neparedzamību. Galu galā, savs bizness – tas ir pastāvīgs risks. Uzņēmējam ir jātiek galā ar dažādiem jautājumiem, un viens no tiem ir naudas līdzekļu trūkums, lai risinātu biznesa problēmas. Daži domā, ka mikrokredīts nav piemērots risinājums, lai atrisinātu finanšu problēmas, bet patiesībā tieši otrādi. Mikrokredītu organizācijas daudzās valstīs ir tas, kas palīdz augt uzņēmējdarbībai. Tā ir finanšu nozare, kuras mērķis ir sniegt finanšu pakalpojumus tiem, kas nevar vērsties uz banku. Šajā gadījumā, mikro aizdevumi uzņēmējdarbībai – tas tiešām ir glābšana no finanšu bezdibeņa.

Kā liecina nesenie finanšu tirgus pētījumi, individuālie uzņēmēji Latvijā arvien vairāk dod priekšroku ērtiem un ātriem mikrokredītiem priekš uzņēmumiem, nekā tradicionāliem bankas aizdevumiem. Šīs finanšu iestādes izvirza augstas prasības aizdevumu saņemšanai. Tāpēc jaunie un aktīvie uzņēmēji biežāk izmanto īstermiņa aizdevumu, lai nekavējoties saņemt naudas līdzekļus. Mikrokredīti mazajiem uzņēmumiem, ņemot vērā mūsu valstī bankas sistēmu, bieži vien ir vienīgais veids, kā piesaistīt papildu līdzekļus uzņēmējdarbībai. Izmantojot šo pakalpojumu, Jūs varat atvērt jaunu uzņēmumu, pat bez perfektas kredītvēstures. Uzņēmumi tagad var izveidot veiksmīgu “start-up”, un varbūt tā ir vienīgā iespēja tiem izteikt par sevi.

Tāpat ka fiziskajiem personām, priekš uzņēmumiem aizdevuma pieteikums un reģistrācija aizņem mazāk nekā stundu. Nauda tiek pārskaitīta uz uzņēmuma bankas kontu. Bankas ļoti maz uzticas jaunu uzņēmumu maksātspējai, un šī iemesla dēļ viņi nevēlas sadarboties ar iesācējiem. Tāpēc nav pārsteigums, ka vairāk un vairāk cilvēku izmanto mikrokredītus. Raksturīgi, ka uzņēmējām par aizņemto naudu izdodas ne tikai paplašināt savu biznesu, bet arī iegādāt nepieciešamo aprīkojumu, finansēt ražošanu, un pats svarīgākais, palielināt apgrozījumu. Kopumā, tas ir izdevīgs ieguldījums – no uzņēmuma ienākumiem būs iespēja ne tikai atgriezt aizdevumu, bet arī turpināt investēt.

Bieži vien piedāvātā aizdevuma summa ir no 1000 līdz 25 000 eiro, kam par nodrošinājumu var būt krājumi, pamatlīdzekļi un citi uzņēmuma aktīvi. Aizdevums tiek izsniegts no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem. Galvenie nosacījumi: mikrokredīti netiek piešķirts uzņēmumiem, kas nav uzsākuši operatīvo darbību vai ar maksātnespējas pazīmēm. Ja Jums ir biznesa ideja un Jūs meklējat līdzekļus kā to realizēt, tad mikrokredīts ir speciāli izstrādāts finansējumam mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem, un tas ir daudz pieejamāks par bankas aizdevumu.

Informācija tika ņemta no: http://apollo.tvnet.lv/zinas/kreditu-uznemumu-apraksts-kuri-izsniedz-atrus-istermina-aizdevumus/709561

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

2 Responses to “Mikrokredīts – efektīvais stimuls sekmīgai uzņēmējdarbībai!”

  1. marcus
    novembris 25, 2015 at 11:02 am #

    mikrokredīts praktiski ir vienīgais pieejamais finansējuma avots jaunajiem uzņēmējiem.

  2. februāris 16, 2017 at 10:09 am #

    Kredīts uzņēmumiem uz ļoti izdevīgiem noteikumiem, piesakies!

Leave a Reply