Aldaris iegādājies 19 jaunus hibrīdauto

1660178_ORIGINAL_1446542669.jpgAlus darītava Aldaris daļu no sava autoparka aizvietos ar 19 dabai draudzīgām Toyota markas hibrīdautomašīnām, kas ļaus samazināt kopējos CO2 izmešus par 62,7 tonnām gadā. Automašīnas izmantos Aldara tirdzniecības pārstāvji, kas ar tām braukās pa visu Latviju.

Visas jaunās automašīnas ir aprīkotas ar klusu hibrīddzinēju, automātisko ātrumkārbu un reģeneratīvo bremzēšanas sistēmu, kas ļauj taupīt enerģiju un samazināt bremzēšanas iekārtu negatīvo ietekmi uz vidi. Tāpat visas automašīnas ir aprīkotas ar brīvroku (hands-free) telefoniem, atpakaļskata kameru un septiņiem gaisa spilveniem.

„Viens no galvenajiem argumentiem, kādēļ tika pieņemts lēmums aizvietot vecās automašīnas ar jaunajām videi draudzīgām hibrīdautomāšīnām, bija iespēja samazināt CO2 izmešus. Piemēram, viena hibrīdautomašīna patērē par 3,3 tonnām mazāk CO2 gadā nekā automašīna ar parasto dīzeļdzinēju. Gadā tas būtu ietaupījums vairāk nekā 60 tonnas. Turklāt, tā kā vidēji viens Aldara tirdzniecības pārstāvis gadā nobrauc 30 tūkstošus kilometru, tad, izmantojot jaunos auto, mēs varēsim arī būtiski samazināt ar loģistiku saistītās izmaksas,” saka Aldara valdes locekle Laura Krastina.

Aldaris katru gadu atvēl vairākus simtus tūkstošus eiro dažādu videi draudzīgu projektu realizācijai.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply