Izmēģini Kardašjanu matu kosmētiku izstādē “Baltic Beauty 2015”

kim-kardashian-cosmopolitan-uk-behind-the-scenes-042511-3-492x369Jau nākamnedēļ izstādē “Baltic Beauty 2015” līdzās neskaitāmiem kosmētikas zīmoliem no Francijas, Itālijas, ASV un Spānijas plašākai publikai būs iespējams iepazīties arī ar slaveno sabiedrības dāmu Kardašjanu matu kosmētikas produktu sēriju Kardashian Beauty. Starp citu, šo kosmētiku ir iecienījusi arī Latvijas stila ikona Maija Silova.

“Es nekad neticu reklāmas solījumiem, kamēr pati neesmu nonākusi pie pozitīva vai negatīva secinājuma. Taču mana pieredze ar Kardashian Beauty izrādījās veiksmīgs atklājums, jo pat ilgstošās filmēšanās un foto sesijās matu sakārtojums ilgi saglabā savu struktūru un veselīgu spīdumu. Ja Kardashian Beauty spēj apmierināt sievietes prasības pat ekstrēmās matu veidošanas, taisnošanas un lokošanas dzīves situācijās, tad runāt par ikdienas lietošanu vairs nav konstruktīvi,” norāda šarmantā TV dīva Maija Silova, kurai ir ļoti liela pieredze ar dažādiem kosmētikas zīmoliem. 12 gadu laikā Maija ir vadījusi gandrīz 600 – 700 TV ēterus, un dažkārt frizūru nākas mainīt pat divas, trīs reizes dienā. Televīzijas kameru priekšā un fotoaparātu zibšņu gaismā vienmēr ir jābūt lieliskā “formā”.

Pirmoreiz TV zvaigzne ar Kardashian Beauty sastapās pavasarī, kad pazīstamais frizieris stilists Igors Popovs piedāvāja jau deviņos no rīta izveidot frizūru vakara televīzijas ierakstam. Izklausās neiespējami? Tomēr Kardashian Beauty matu laka spēja darīt brīnumus, un vakarā “Dejo ar zvaizni 4” Maija izskatījās lieliski!

No Kardashian Beauty plašā matu kosmētikas klāsta, kurā ietilpst šampūns, putas, kondicionieris, laka un vēl daudz kas cits, Maija izceļ tieši melno ķimeņu sēklu eļļu un piebilst: “Black Seed Dray Oil ir kļuvis par manu ikrīta rituālu, ko lietoju slapjos matos pirms žāvēšanas”.

Savukārt Igors Popovs akcentē, ka “šai eļļai ir jābūt ikvienas sievietes kosmētikas skapītī, jo tā lieliski atjauno matu struktūru, piedod spīdumu un glamūrīgu izskatu jau no pirmās lietošanas reizes”.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

3 Responses to “Izmēģini Kardašjanu matu kosmētiku izstādē “Baltic Beauty 2015””

  1. novembris 18, 2016 at 6:12 pm #

    What a joy to find sonmoee else who thinks this way.

  2. marts 2, 2017 at 7:28 am #

    Shoot, so that’s that one supposes.

  3. marts 24, 2017 at 2:43 pm #

    today require will still work as before – and your proposed initial code will do the right thing too.Sometimes – when like in your case you just have some legacy stuff that just works in a dumb way – you have little choice but to strongly couple modules. That is fine, you should then think about how to make that coupling as clear as possible.If you feel your co-workers are most likely to look at the ntp module when they expect to find the relationship, then put it there. If you think it’s elsewhere then put it there.

Leave a Reply