Latvijas tirgū ienāks viena no vadošajām Baltijas fitnesa klubu ķēdēm “Impuls”

Pilaites fasadasUAB Impuls LTU paplašina darbību, tuvākajā pusgadā atverot budžeta klases sporta klubu tīklu Latvijā. 2016. gada pirmajā pusē apmeklētājiem tiks atvērti divi budžeta klases sporta klubi Lemon Gym. Lai nodrošinātu tīkla paplašināšanos Latvijā un Lietuvā Impuls LTU šogad plāno investēt 3 miljonus eiro. 2016. gadā kompānija papildus investēs vēl 2 miljonus eiro, lai turpinātu realizēt biznesa paplašināšanos.

Impuls LTU savu biznesu realizē, izmantojot divus atšķirīgus zīmolus Impuls un Lemon Gym. Impuls klubi ir premium klases sporta klubi, kas saviem klientiem piedāvā pilna servisa pakalpojumus. Šobrīd zem šī zīmola Lietuvā darbojas 11 sporta klubi. Savukārt, Lemon Gym ir pirmā budžeta klases sporta klubu ķēde Baltijā, kas savas durvis vēra 2015.gadā. Šobrīd Viļnā darbojas četri šāda veida sporta klubi. Lemon Gym klientu skaits salīdzinoši īsā laika periodā sasniedzis 4000, taču kopējais Impuls un Lemon Gym fitnesa klubu apmeklētāju skaits Lietuvā uz šo brīdi ir 25 000.

2016. gada janvārī Rīgā tiks atvērts pirmais budžeta klases sporta klubs Lemon Gym, taču nākamā gada pavasarī plānots atvērt otru sporta klubu. Lemon Gym sporta klubi atradīsies sabiedriski aktīvākajos Rīgas rajonos. Kopumā līdz 2016.gada beigām Lemon Gym Latvijā plāno atvērt 4 sporta klubus.

Impuls LTU valdes priekšsēdētājs un Gym LV valdes loceklis Vidmantas Šiugždinis skaidro, ka lēmums paplašināt sporta klubu ķēdi un ienākt Latvijas tirgū galvenokārt saistīts ar labvēlīgo tirgus situāciju. Šobrīd Latvijā budžeta klases fitnesa klubu segmentā nav konkurences. Sporta klubu abonementu summas arvien pieaug, līdz ar to iedzīvotājiem tie kļūst mazāk pieejami.

“Latvijā darbojas divi sporta klubu tīkli un daudz individuālu fitnesa klubu. To piedāvājums ir līdzīgs un tie nodrošina pilna servisa pakalpojumus, līdz ar to abonementu cenas ir augstas. Lemon Gym ir alternatīvs skatījums uz fitnesa industriju un sporta klubu pieejamību. Sports nav luksusa klases pakalpojums, tam jābūt pieejamam ikvienam, kam rūp sava veselība. Mēs padarīsim sporta klubus pieejamus lielākai daļai sporta entuziastu Latvijā,” ir pārliecināts V. Šiugždinis.

Viņš skaidro, ka budžeta klases sporta klubu tīkla Lemon Gym koncepts un formāts būs tāds pats kā Lietuvā – moderna trenažieru zāle ar vairāk nekā 70 dažāda veida augstas kvalitātes trenažieriem, kā arī papildinošu fitnesa inventāru. Sporta klubā tiks nodrošināta automatizēta piekļuves sistēma, savukārt mēneša abonementa draudzīgā cena – 19 eiro – padarīs sporta kluba pakalpojumus pieejamus lielākai daļai veselīga dzīvesveida cienītāju.

“Budžeta klases sporta klubi ir labi zināmi un populāri Eiropā un Amerikā. Lietuvas piemērs ir apliecinājums tam, ka pasaules tendences attīstās un tiek novērtētas arī pie mums. Viļnas iedzīvotājus piesaistīja Lemon Gym alternatīvais skatījums uz fitnesa industriju, kas padara sporta kluba pakalpojumus pieejamus teju ikvienam interesentam. Mēs ticam, ka ikviens var nodarboties ar fitnesu un to darīt ar prieku un par saprātīgu cenu,” skaidro V. Šiugždinis.

Impuls grupas tīklā ietilpst 3 kompānijas Lietuvā un Latvijā. Impuls LTU pārvalda 11 Impuls sporta klubus Lietuvā, Gym LT – Lemon Gym tīklu Lietuvā, savukārt Gym LV no nākamā gada pāvaldīs Lemon Gym sporta klubus Latvijā. Pēdējā gada laikā uzņēmums piedzīvojis strauju izaugsmi, teju dubultojot atklāto sporta klubu skaitu. 2015.gadā Impuls plāno palielināt apgrozījumu par 23%, sasniedzot 11 miljonus eiro. Lielākais Impuls LTU kapitāldaļu turētājs ir Baltijas investīciju fonds BaltCap.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply