Partija “Gods kalpot Rīgai” pašvaldību vēlēšanās startēs kopā ar partiju “Saskaņa”

Andris AmeriksSestdien, 3.oktobrī notika 4. partijas “Gods kalpot Rīgai” kongress, kurā tika pieņemts lēmums deleģēt partijas priekšsēdētāju Andri Ameriku sākt sarunas ar pašreizējiem Rīgas domes koalīcijas partneriem – partiju “Saskaņa” par kopīga saraksta veidošanu 2017.gada pašvaldību vēlēšanām.

Kā norāda partijas “Gods kalpot Rīgai” priekšsēdētājs Andris Ameriks: “Situācijā, kad mūsu valsts ir lielu izaicinājumu priekšā un valdībai nav atbildes uz daudziem iedzīvotāju jautājumiem, viens no galvenajiem mūsu uzdevumiem ir radīt cilvēkiem drošības sajūtu un pārliecību, ka pašvaldība sniegs palīdzību grūtā brīdī. Ir jāsaprot, ka Latvijas pastāvēšana ir atkarīga no sabiedrības saliedēšanas. “Gods kalpot Rīgai” un “Saskaņai” ir izdevies apvienot rīdziniekus. Tas tikai vēlreiz pierāda, ka mūsu komanda un “Saskaņas” komanda, runājot sporta terminoloģijā, ir radījusi labu Rīgas domes izlasi. Tā ir labi saspēlējusies, iztiek bez savstarpējiem kašķiem un greizsirdības scēnām. Un tas ir svarīgi, jo lielus darbus nevar paveikt vienas dienas, gada vai divu gadu laikā”.

“Gods kalpot Rīgai” kongresā tika prezentēta socioloģisko pētījumu aģentūras “Latvijas fakti” veiktā aptauja, kas parāda, ka vairāk nekā 63 procenti aptaujāto Rīgas domes darbību atbalsta un vērtē pozitīvi. Ja rīt notiktu pašvaldību vēlēšanas, tad no tiem pilsoņiem, kuri piedalītos vēlēšanās un kuriem ir skaidra politiskā izvēle – “Gods kalpot Rīgai” un partijas “Saskaņa” apvienotais saraksts saņemtu 54 procentus balsu. Ļoti būtiski ir arī aptaujas dati par atbalstu esošajai Rīgas domes koalīcijai – Andra Amerika un Nila Ušakova vadītās savienības darba turpināšanu pēc nākošajām pašvaldību vēlēšanām atbalsta puse balsstiesīgo rīdzinieku. Aptujā tika aptaujāti 502 Rīgā deklarētie pilsoņi vecumā no 18 – 74 gadiem.

Kategorija: Politika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply