“Nissan Norde” aicina uz Ģimenes dienas pasākumu

DSC05278Sestdien, 26.septembrī visas dienas garumā lieli un mazi tiek aicināti uz Ģimenes dienu, lai visi kopā atraktīvi pavadītu laiku, iegūtu padomus no auto ekspertiem un kopā ieskandinātu Norde 20 gadu jubileju.

Ģimenes dienā sev tīkamas nodarbes atradīs katrs – gan mamma un tētis, gan bērni, sākot ar ģimenes stafetēm un meistardarbnīcām līdz pat savas automašīnas pārbaudēm. Gaidām viesus, kuri jau brauc ar Nissan automašīnām, domā par to iegādi vai arī, kuriem pat nav autovadītāja apliecības.

Pasākuma viesi tiek gaidīti no plkst.11:00, kad tiks atklātas šokolādes apgleznošanas un dekorēšanas meistarklase, aproču pīšanas meistardarbnīca un tiks dots starts F1 formulas simulātoru sacensībām.

Plkst.12:00 mazi un lieli bērni tiek aicināti uz Mārtiņa Brūvera izrādi “Mežonīgie pīrāgi“, kas tapusi pēc Māra Putniņa romāna motīviem un jau guvusi starptautisku žūrijas un skatītaju atzinību. Savukārt, pēc teātra izrādes beigām, bērni varēs likt lietā savu enerģiju interaktīvi izklaidējošā 3D atrakcijā, sadarbībā ar I love party Riga, kas sinhronizē ķermeņa kustības ar videospēli.

Plkst.13:00 ģimenes spēkiem varēs mēroties stafetēs, kurās veiklākie saņems pārsteiguma balvas. Pieaugušie varēs izmēģināt jaunākos sasniegumus Nissan tehnoloģijās – braucienus, izmantojot 360 grādu apkārtskata kameras, automātisko stāvvietā novietošanās sistēmu un citas tehnoloģijas.

Īpašu dāvanu viesiem ir sarūpējis Nissan Norde serviss – šajā dienā, visi, kuri vēlēsies, varēs pārbaudīt sava spēkrata tehnisko stāvokli – riepu protektorus, akumulatora un bremžu stāvokli, dzesēšanas šķidrumu un daudzas citas noderīgas lietas braukšanas drošībai.

Visas dienas garumā Norde ar draugiem ir parūpējusies par patīkamiem un noderīgiem pārsteigumiem. Swedbank stendā būs iespēja uzzināt ne tikai labākos līzinga nosacījumus, bet arī izmērīt savu laimes un prieka pakāpi. Bērnu rati rādīs un stāstīs par drošu bērnu pārvadāšanu, savukārt Nissan Norde visiem pasākuma apmeklētājiem būs sarūpējis iespēju piedalīties Nissan Qashqai automašīnas nedēļas nogalei izlozē.

Svētku reizē sarūpēti arī īpaši svētku piedāvājumi jaunu automašīnu iegādei, servisa piedāvājumiem un draudzīgiem līzinga noteikumiem.

Nosalušie un izsalkušie tiks cienāti ar zupu un siltiem dzērieniem. Pasākums norisināsies Rīgā, Skanstes ielā 31a, 26.septembrī no plkst.11:00 – 16:00, visas pasākuma aktivitātes būs bez maksas. Pasākuma draugi Swedbank, Vingruma klubs, Valters un Rapa, Latakko, Silueti, Bērnu rati, Caps, I love party Riga.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply