Gatis Sprūds: Lai mūsu sirdis deg par Latviju un mūsu rokas to ceļ!

1-Gatis_SprudsŠī gada 10.aprīlī esmu devis deputāta zvērestu Saeimā un sācis pildīt 11. Saeimas deputāta pienākumus Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” frakcijā.

Šis gads ir sācies ar vērienīgām ģeopolitiskām izmaiņām tepat mums kaimiņos, kas nākotnē var atstāt lielu politisku un ekonomisku iespaidu uz mūsu valsti. Dažu simtu kilometru attālumā no Latvijas tiek pārzīmēta Eiropas karte. Pie mūsu robežām koncentrējas citas valsts karaspēks, kas nevar mūs atstāt vienaldzīgus, jo Latvijas valsts un tās brīvība ir augstākā vērtība, par ko mums ir jābūt gataviem cīnīties.

Uzsākot pildīt Saeimas deputāta pienākumus, vispirms vēlos aicināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties valsts izaugsmes procesā, lai mēs nebūtu malā stāvētāji, bet gan kopīga darba darītāji.

11.Saeimas deputātu pilnvaru termiņā mana uzmanība būs veltīta, galvenokārt, valsts tautsaimniecības izaugsmes veicināšanai un stiprināšanai. Vēlos panākt lielāku valsts atbalstu Latvijas ražotājiem, gan veicinot vietējās produkcijas pārdošanu Latvijas tirgū, gan atbalstot jaunu eksporta tirgu apgūšanu. Biznesam jāiet līdzi laikam un jāievieš inovācijas, kas nodrošinās gan efektivitātes pieaugumu, gan arī tālāku attīstību, bet valstij šis process ir jāatbalsta un jāveicina.

Es vēlos novērst tālāku nodokļu pacelšanu. Efektīvi izmantojot un kontrolējot budžeta līdzekļus, kā arī mērķtiecīgi uzlabojot uzņēmējdarbības vidi kopumā un ieviešot atbalsta mehānismus mazāk attīstītajos reģionos un perspektīvākajās nozarēs, ir iespējams panākt ekonomiski pamatotu nodokļu samazināšanu, kas pat palielinās valsts nodokļu ienākumus gan īstermiņā, gan vēl jo vairāk – ilgtermiņā.

Arī sociālās garantijas un trūcīgāko cilvēku aizsardzība ir viens no dienas kārtības jautājumiem, ko vēlos risināt, domājot ne tikai par algu paaugstināšanu, bet arī par pensiju, pabalstu un sociālo garantiju nodrošināšanu, īpašu vērību pievēršot cilvēkiem ar zemu ienākumu līmeni, kuriem būtu sniedzamas ievērojamākas nodokļu atlaides un nodrošināma plašāka pieejamība veselības aprūpei.

Esmu atvērts jebkuram ierosinājumam, kā panākt mūsu valsts drošību, straujāku izaugsmi un uzplaukumu, man ir svarīgi dzirdēt ne tikai savu vēlētāju viedokļus un ieteikumus, bet arī jebkura Latvijas iedzīvotāja domas. Tieši šobrīd savai valstij mēs esam ārkārīgi nepieciešami un, apvienojot savus spēkus, mēs varam gan noturēt savas valsts robežas, gan arī veicināt tās ekonomisko izaugsmi, panākot mūsu aizbraukušo tautiešu atgriešanos un novēršot vajadzību braukt laimi un darbu meklēt citās zemēs.

Kategorija: Viedokļi
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply