“Aldaris” piedāvā jaunu alus šķirni – Luksus Nefiltrētais

1535560_847780731915800_5194455237500047766_nAlus darītava Aldaris ievieš tirgū jaunu alus šķirni Luksus Nefiltrētais. Jaunā alus šķirne tiks pildīta īpašās 0,5 l stikla pudelēs, kas raksturīgas tikai Luksus alus līnijai, un ir plānots, ka gada laikā tiks pārdotas vismaz 1,3 milj. Luksus Nefiltrētais pudeļu, portālam “15min.lv” pastāstīja AS “Aldaris” komunikāciju direktore Laura Krastiņa.

Luksus veiksmes stāsts sākās 2013.gada rudenī, kad alus cienītājiem tika piedāvāts pilnveidotais Aldaris Luksus, piešķirot tam izteiktāku rūgtumu un dzintara toni. Tā rezultātā Luksus alus pārdošanas apjomi ir pieauguši par vairāk nekā 600%, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu iepriekšējā gadā, bet tirgus daļa palielinājās desmitkārtīgi. Luksus Nefiltrētais ir loģisks šī stāsta turpinājums, kas noteikti iekaros savu vietu nefiltrēto alus tirgū.

“Luksus Nefiltrētais īpaši piemērots tiem, kuri dod priekšroku alus svaigumam, kas raksturīgs tieši nefiltrētajām alus šķirnēm. Garšas ziņā joprojām ir iespējams atpazīt Aldaris Luksus garšas buķeti, taču galvenā atšķirība slēpjas apstākļi, ka Luksus Nefiltrētais pēc pacietīgas nogatavināšanas uzreiz tiek pildīts pudelēs, izlaižot filtrācijas procesu. Luksus Nefiltrētā radīšanas procesā izmantojam Magnum tipa apiņus rūgtumam un Spalter Select – aromātam,” saka Aldara galvenais alus meistars Valdis Čunka. Kopējās investīcijas jaunas alus šķirnes izveidē un ieviešanā tirgū sasniedz 20 tūkstošus eiro.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply