AS “Rīgas Miesnieks” jaunais nosaukums būs AS “HKScan Latvia”

HKScan LatviaNoslēdzoties pirms trim gadiem sāktajai reorganizācijai, AS “Rīgas Miesnieks” ar Somijas mātes kompānijas lēmumu tiks pārdēvēts par AS “HKScan Latvia”. Izmaiņas neietekmēs ne produkcijas zīmolus, ne arī uzņēmuma darbiniekus.

Saistībā ar nosaukuma maiņu, no 2014.gada 1.aprīļa līdz 2014.gada 31.decembrim, tiek noteikts pārejas periods attiecībā uz uzņēmuma ražoto pārtikas preču marķējumu. Pārejas periodā pārtikas preču marķējumā kā produktu ražotājs vai izplatītājs tiks norādīts AS “Rīgas Miesnieks” (esošais nosaukums) vai AS “HKScan Latvia” (jaunais nosaukums).

Reorganizācijas gaitā tiks pārdēvēti arī pārējie “HKScan” grupā ietilpstošie gaļas pārstrādes uzņēmumi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, nosaukumos iekļaujot uzņēmumu grupas zīmolu – “HKScan”.

“HKScan” ir vadošais Ziemeļvalstu gaļas eksperts. Mēs ražojam, izplātam un pārdodam atbildīgi ražotus augstas kvalitātes produktus no cūkgaļas, liellopu gaļas, mājputnu un jēra gaļas, pārstrādātu gaļu un gatavās maltītes zem spēcīgiem zīmoliem. Mūsu klienti ir mazumtirdzniecības, ēdināšanas pakalpojumu, rūpniecības un eksporta nozares, un mūsu mājas tirgi ietver Somiju, Zviedriju, Dāniju, Baltijas valstīs un Poliju. Mēs eksportējam savus produktus uz gandrīz 50 valstīm. 2013.gadā “HKScan” bija EUR 2,5 biljonu eiro neto apgrozījums un aptuveni 11 000 darbinieku.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply