“Viking Lotto” 47 247 eiro un automašīnu “Volvo XC60” laimējusi Salacgrīvas novada iedzīvotāja

44804010Vakar pēcpusdienā Latvijas Loto birojā bija ieradusies aizvadītās Viking Lotto izlozes veiksmīgākā spēlētāja no Salacgrīvas novada, kura uzminēja 5 skaitļus un 1 papildskaitli un laimēja 47 247 eiro un automašīnu Volvo XC60.

Laimētāja nevēlējās atklāt plašākai sabiedrībai ne savu vārdu, ne vecumu, ne nodarbošanos. Par saviem loteriju spēlēšanas paradumiem kundze stāsta: “Man patīk izmēģināt veiksmi dažādās loterijās, kopumā piedalos 4-5 gadus. Laimesti mēdz būt ik pa laikam, bet salīdzinoši nelieli – daži desmiti eiro.” Veiksminiece atklāja, ka piedalīties loterijās viņu pamudinājusi radinieka ģimene. Viņai kļuvis interesanti uzzināt, ko radinieki svētdienu rītos tik aizrautīgi raksta un skatās, ka ar viņiem nevar pat parunāt, kamēr pa TV tiek pārraidīta SuperBingo izloze.

Par savu 96 500 eiro vērto laimestu kundze uzzinājusi kioskā un viņai tas esot bijis liels pārdzīvojums. Laimētāja nebija skatījusies ne Viking Lotto TV izlozi, ne arī lasījusi ziņas internetā par to, ka kāds Latvijā ir laimējis šādu laimestu. Kad kioska pārdevēja esot paziņojusi par laimestu, kundze atbildējusi: “Jūs ar mani nejokojat, nav 1.aprīlis!”

Laimētā naudiņa noderēšot saimniecībā, jo ģimene nupat grasījusies iegādāties tehniku saimniecības attīstīšanai. Pie laimētās automašīnas Volvo XC60 stūres veiksminiece sēdīšoties pati, jo vīram jau esot savs auto!

Jau ziņots, ka Viking Lotto 12.marta izlozē tika uzminēti pieci skaitļi un papildskaitlis (5+1) un laimēti 47 247 eiro. Tā kā uz laimīgās kvīts bija atzīme par dalību papildspēlē Džokers, tika laimēta arī Džokera papildspēles dāvana – automašīna Volvo XC60 49 253 eiro vērtībā. Laimesta kopējā vērtība – 96 500 eiro.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply