“Latvijas balzams” iegūst astoņas medaļas prestižā dzērienu konkursā Ķīnā

dubultzelts-un-zelts_newsdetails_jpgBaltijas lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs AS “Latvijas balzams’’ (LB) ieguvis astoņas medaļas Ķīnas lielākajā un prestižākajā starptautisko dzērienu konkursā China Wine & Spirits Awards Best Value 2014, kas uzņēmumam ļaus veiksmīgāk īstenot savus eksporta plānus Āzijas tirgū.

Dubultzeltu ieguvuši divi dzērieni – Rīgas Melnais balzams un Rīgas Melnais balzams Element; zelta medaļu – Moka kafijas liķieris oriģinālais un Moka ar lazdu riekstu garšu. Ar sudraba medaļu novērtēti – Moka ar ķiršu garšu u Moka ar trifeļu garšu, kā arī Rīgas Melnais balzams ar upeņu garšu. Bronza – degvīnam Riga Black Vodka.

Kā informē LB komercdirektors Valters Kaže, visaugstāko novērtējumu – medaļas – saņēmuši visi astoņi izstādei atlasītie dzērieni, ko uzņēmums uzskatījis par piemērotākajiem tieši Ķīnas un citu Āzijas valstu tirgum.

Pēc LB rīcībā esošās informācijas, neviens cits Baltijas alkoholisko dzērienu ražotājs līdz šim nav izpelnījies tik plašu savas produkcijas atzinību Āzijas tirgū. LB ir pārliecināts, ka gūtie panākumi izstādē ļaus ne vien veiksmīgāk attīstīt jau uzsākto produktu eksportu uz Ķīnu, kuru LB definējis kā vienu no stratēģiski nozīmīgākajiem eksporta tirgiem tuvāko gadu laikā, bet arī īstenot tālejošus uzņēmuma eksporta plānus Āzijas reģionā kopumā.

Prestižajā konkursā, ko organize China Wine & Spirits Awards (CWSA), par medaļām sacentās vairāk nekā 5 000 alkoholisko dzērienu, kurus iesniegušas izvērtēšanai kompānijas no 35 pasaules valstīm.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply