“Ford” un “Mazda” daiļā dzimuma īpašniecēm īpaši piedāvājumi

bta sieviesu rallijs 2014Svinot pavasara tuvošanos un vissievišķīgāko gada mēnesi – martu, vēl līdz 15.martam Inchcape Motors Latvia salonā Skanstes ielā 4a, turpinās Sieviešu servisa dienas, kas paredz dažādus izdevīgus servisa piedāvājumus tieši daiļā dzimuma FORD un MAZDA īpašniecēm.

Gatavojoties BTA Sieviešu dienas rallijam, kurā šogad par rallija oficiālo auto kļuva FORD, Inchcape Motors Latvija, sadarbībā ar rallija rīkotājiem biedrību Par Stipru Latviju un BTA Insurance Company SE rīkoja aptauju par sieviešu braukšanas paradumiem. Neraugoties uz to, ka aptaujā dāmas ir atzinušas, ka mēdz pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu, Ceļu satiksmes drošības direkcijas statistika liecina, ka dāmas ir apdomīgākas un prātīgākas autovadītājas un izraisa mazāk ceļu satiksmes negadījumu nekā vīrieši. Saskaņā ar CSDD statistiku, 2012. gadā uz Latvijas ceļiem notika vairāk nekā 34 000 ceļu satiksmes negadījumu, no kuriem tikai trešdaļu izraisījušas daiļā dzimuma pārstāves.

“Ne tikai statistika, bet arī aptaujas dati liecina, ka sievietes tomēr ir nedaudz kārtīgākas auto vadītājas un daudz mazāk izraisa auto bojājumus, tādēļ retāk griežas auto servisos pēc palīdzības,” norāda Inchcape Motors Latvia mārketinga vadītāja Jana Garanča. “Šogad pirmo gadu, Inchcape vēlas savām klientēm svētkus padarīt nedaudz ilgākus un piedāvā iespēju, tuvojoties pavasara sezonai, savest kārtībā savus auto jau laicīgi, lai nevajadzētu to darīt pēdējā brīdī. Esam novērojuši, ka tieši autovadītājām sievietēm būtiskāka ir auto tīrība, kā arī interese par parkošanās sistēmu uzstādīšanu, kas atvieglo auto novietošanu. Sieviešu servisa dienu laikā MAZDA un FORD klientēm piedāvājam gan stikla nano pārklājumu, kas būtiski ietekmē auto stiklu tīrību un caurredzamību, kā arī izdevīgāku parkošanās sensoru uzstādīšanu, kā arī atlaides piekares un bremžu sistēmas remontam un detaļām,” Sieviešu servisa dienu būtību komentē Inchcape pārstāve.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply