Latvijā iznāk jauns žurnāls par grezna dzīvesveida jaunumiem “TiTanium”

Luxury_photo-39Marta vidū Baltijas valstu un Krievijas tirgū parādīsies jauns Luxury lifestyle žurnāls “TiTANIUM”. Ik ceturksni šis izdevums stāstīs lasītājiem par grezna dzīvesveida, modes industrijas un dizaina jaunumiem. Par žurnāla galveno redaktori kļuvusi pazīstamā Rīgas žurnāliste Marina Dianova, kura septiņus gadus vadīja žurnālu “Platinum”.

“Es ar prieku pieņēmu priekšlikumu kļūt par žurnāla “TiTANIUM” galveno redaktori, – stāsta Marina Dianova. – Man tas zināmā mērā ir vēl viens pakāpiens pa karjeras kāpnēm. Turklāt man būs pavērsies daudz plašāks tirgus – žurnāls būs pieejams Krievijā, Lietuvā, Igaunijā. Žurnāla “TiTANIUM” uzdevums ir kļūt par rokasgrāmatu tiem, kuri cenšas orientēties “luksa» klases preču un pakalpojumu bezgalīgajā daudzveidībā, pasakot priekšā kur, ko un par cik var iegādāties. Tas ir kā šveicars ar zelta atslēdziņu – gandrīz neredzams, neuzbāzīgs, bet vienmēr gatavs izpildīt jebkuru jūsu vēlēšanos”.

Žurnāla “TiTANIUM” pavasara numurs veltīts tēmai “Pakalpojumi”. Tā ir plaša un visai daudzveidīga tēma. Jo pakalpojumi, tāpat kā apģērbs, mēdz būt Pret-a-Porter un HauteCouture, vienkāršāk izsakoties – viegli pieejami un ekskluzīvi, kuri nebūt nav “pa kabatai” visiem. Tieši par tādiem stāsta žurnāla pavasara numurs. Kur un kā jāglabā informācija, kura nedrīkst nonākt svešās rokās? Kurš iemācīs labas manieres, lai ne jūs pats, ne jūsu bērns nekristu kaunā vakariņās ar karalieni? Pie kā vērsties, ja jūsu sunītim ārsts ieteicis fizisku slodzi? Kurš par visiem labāk pasaulē iemācīs vadīt lidmašīnu? Un, galu galā, kur sameklēt cilvēkus, kuri visaugstākajā līmenī spēs izpildīt jebkuru jūsu vēlēšanos?

Žurnālu “TiTANIUM” saņems vairāku banku VIP-klienti, bet nopirkt žurnālu var veikalos SKY un Narvesen.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply