Pirmizrāde “National Geographic” dokumentālajam ciklam “Kosmoss: Visuma odiseja”

kosmoss_1Jau šodien, 10.martā, plkst.18.00 vienlaicīgi kanālā “National Geographic”, “Fox” un “Fox Life” pirmizrādi piedzīvos pasaulē ilgi gaidītais notikums “Kosmoss: Visuma odiseja” (“Cosmos: A Spacetime Odyssey”). Populārzinātnisku 13 raidījumu cikls, kas ik pirmdienu ļaus ikvienam izpētīt kosmosa noslēpumus un izprast cilvēka vietu šajā grandiozajā Visumā.

““Kosmoss: Visuma odiseja” stāsta par to cik liels ir Visums. Seriāla galvenais uzdevums būs nevis mācīt par zinātni, bet gluži pretēji – paskaidrot, kāpēc zinātne ir tik svarīga.” min raidījuma vadītājs pasaulvenais ASV astrofiziķis un zinātnes popularizētājs Nīls Degrass Taisons.

Jau pirmajā raidījumā Nīls Degrass Taisons aizrauj ar savu stāstu par šo nezināmo un noslēpumaino Visumu, kurā skatītājs sāk ceļojumu laikā, kas to aizvedīs dziļāk Kosmosa dzīlēs. “Kosmoss ir viss, kas ir, vai kādreiz bijis, vai kādreiz būs,”Nīls Degrass Taisons saka seriāla iesākumā. “Nāc ar mani.” Ik minūti, ik sekundi ikviens tiks ierauts nezināmajā, sarežģītajā un mistiskajā pasaulē. Raidījuma vadītājs zinātniski sarežģītas lietas skaidro vienkāršā un saprotamā valodā, kas skatītājam ne uz mirkli neļauj novērst uzmanību un palīdz iedziļināties šī ceļojuma laikā un telpā.

Vienreizējs un neaprakstāms stāsts par tik sarežģīto Kosmosu jau šodien plkst.18.00 “National Greographic”, pievienojies un izdzīvo šo unikālo lietu ar savām acīm.

Noskaties raidījuma video treileri ŠEIT.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply