“Lux Express Group” pagājušā gada peļņa – 1,4 miljoni eiro

fitBaltijā lielākā starptautisko autobusu reisu operatora Lux Express Group pārvadāto pasažieru skaits pagājušajā gadā palielinājies par 7,9 procentiem – kopumā uzņēmuma pakalpojumus izmantojuši 717 900 cilvēki. Lielākais pasažieru skaita pieaugums bijis maršrutos, kas savieno Baltijas valstu galvaspilsētas.

Savukārt Lux Express Group apgrozījums pērn sasniedzis 13,73 miljonus, bet peļņa – 1,4 miljonus eiro. Jānorāda, ka 2012.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12,11 miljoni, bet jaunu maršrutu izveides dēļ kompānija strādāja ar 560 000 eiro lieliem zaudējumiem

“Pagājušais gads uzņēmumam ir bijis sekmīgs – 2012.gadā veiktās investīcijas jaunajos maršrutos nesušas pozitīvus rezultātus,” norāda Lux Express Group valdes priekšsēdētājs Hannes Sārpū (Hannes Saarpuu). “Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad atvērām jaunas līnijas, 2013. gadā galvenokārt koncentrējāmies uz esošo maršrutu stabilizēšanu un efektivitātes paaugstināšanu.”

Pēc Sārpū teiktā, pērn ievērojami palielinājies pieprasījums maršrutos Tallina-Rīga un Rīga-Viļņa, tāpēc Lux Express tajos ieviesis papildu reisus.

“Gandrīz astoņu procentu izaugsme Baltijas valstu maršrutos pamatā ir skaidrojama ar biznesa klientu skaita paaugstināšanos – viņi novērtē mūsu piedāvāto iespēju brauciena laiku izmantot strādāšanai,” turpina Lux Express Group valdes priekšsēdētājs.

Kopējais pasažieru skaits Lux Express Group Baltijas valstu maršrutos sasniedzis 271 400.

Sārpū norāda, ka par sekmīgo uzņēmuma darbību pagājušanā gadā liecina arī tendences 2012.gada vidū atklātajā maršrutā Viļņa-Varšava-Berlīne, kurā pasažieru skaits katru mēnesi palielinājās un gada laikā sasniedza 92 150. Savukārt reisos uz un no Sanktpēterburgas, pārvadāto pasažieru skaits bija 326 700, kas ir tuvs rādītājs 2012. gada līmenim.

Saskaņā ar Sarpū teikto, šogad Lux Express Group turpinās investēt vienlīdz augsta pakalpojumu līmeņa nodrošināšanā un autobusu parka atjaunošanā: “Gada otrajā ceturksnī mūsu uzņēmuma autobusu parks tiks papildināts ar 10 jauniem autobusiem, kurus izmantosim dažādos maršrutos. Turklāt mēs plānojam paplašināt maršrutu tīklu un apgūt jaunus tirgus.”

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply