LMT rada tirgū jaunu priekšapmaksas standartu

LMT rada tirgū jaunu priekšapmaksas standartuLatvijas Mobilais Telefons (LMT) ievieš tirgū pilnīgi jaunu priekšapmaksas standartu. Sākot no šodienas, 17.februāra LMT Okartes klienti varēs būt pilnīgi pārliecināti par savām izmaksām nedēļā – tās nepārsniegs 2 eiro par zvaniem un īsziņām uz visiem tīkliem Latvijā.

Lietotājs maksās tikai par norunāto: tiks uzskaitītas minūtes un sms pēc izvēlētā klientu tarifa, bet, sasniedzot 2 eiro robežu, sarunas un sms vairs netiks tarificētas – līdz nedēļas beigām tās būs bez maksas. Uzskaites periods ir nedēļa – no pirmdienas līdz svētdienai. Tādējādi LMT Okarte kļūst izdevīga gan tiem, kuriem patīk runāt ļoti daudz, gan tiem, kuri sazinās reti.

LMT Okartes jauno standartu var aktivizēt jebkurā no LMT klientu centriem vai LMT mājas lapā, reģistrējoties ar sociālo tīklu draugiem.lv vai facebook.com pasēm.

“Šāda attīstība ir vēl viens solis klientu pieredzes uzlabošanai saistībā ar LMT pakalpojumiem. Jaunais LMT Okartes standarts ļaus priekšapmaksa lietotājiem kontrolēt savus izdevumus un tas padarīs ērtāku un paredzamāku klientu ikdienu. Ieviestais standarts priekšapmaksa kartes lietotājiem ir kā drošības spilvens – finanses vairs neietekmēs saziņu un neierobežos komunikāciju,” atzina LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

Jau ziņots, ka 2013.gada rudenī Okarte tika apvienota ar LMT zīmolu, radot jaunas kvalitātes priekšapmaksas karti – LMT Okarte.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply