“Lakto” produktu klāstu papildina jaunums – “Lakto” 100g iepakojumā ar inulīnu

lakto ar inulinuLatvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union papildinājis piena produkta zīmola Lakto klāstu ar jaunumu – Lakto 100g pudelītē. Jaunajam Lakto ir pievienots inulīns – dabisks ogļhidrāts, kas stabilizē glikozes līmeni un uzlabo uztura sagremojamību, tādējādi palīdzot ikdienā justies labāk.

“Mēs redzam, ka cilvēki aizvien vairāk izvēlas funkcionālus produktus. Tie ir ne tikai garšīgi, bet ikdienā palīdz justies labāk. Izstrādājot jauno Lakto, mēs īpaši domājām par tiem cilvēkiem, kuru ikdienas ritms ir straujš un steidzīgs. Mazā Lakto 100g pudelīte ir ērta un parocīga līdzņemšanai, lai kur cilvēks dotos. Tā būs piemērota kā ātrām brokastīm un izsalkuma remdēšanai starp ēdienreizēm, tā regulārai lietošanai no rītiem vispārējās pašsajūtas uzlabošanai,” saka Maija Avota, Food Union zīmolu vadītāja.

Jaunais Lakto tiek ražots ar vērtīgajām L. acidophilus LA-5 un Bifidobacterium BB-12 pienskābajām baktērijām, kas veicina zarnu veselību un stiprina imunitāti. Papildus tam jaunā Lakto sastāvam ir pievienots inulīns – dabisks ogļhidrāts, kas stabilizē glikozes līmeni un palielina Bifidobacterium BB-12 jeb bifido baktēriju skaitu, tādējādi vēl vairāk uzlabojot organisma labsajūtu. Lakto nesatur konservantus, cieti, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas, bet dažādo garšu variācijās tam pievienotas tikai dabiskas piedevas. Jaunie 100g Lakto ir pieejami ar trim dažādām garšām: zemeņu – rabarberu, aveņu – melleņu un bumbieru – ābolu – burkānu. Tie būs nopērkami gan pa vienam, gan ērtos četrpaku iepakojumos.

Pārmaiņas piedzīvojuši arī iedzīvotājiem jau pazīstamie Lakto 220g un 500g iepakojumā. Lakto 220g iepakojumā pievienojies Lakto ar jaunu lāceņu – kazeņu garšu. Savukārt dzeramais Lakto 500g tagad pieejams ērtākā iepakojuma – kartona pudelē. Visiem Lakto produktiem izstrādāts arī jauns dizains. Kopumā Lakto produktu klāstā pašlaik ir deviņu veidu Lakto dažādās garšu variācijās un iepakojumos.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply