Durvis vaļā vēris jauns autocentrs – “Forum Auto”

497454_506x28512.februārī “Forum Auto” – Kia, Peugeot un Cadillac oficiālais pārstāvis Latvijā, klātesot nozīmīgākajiem sadarbības partneriem un lielākajiem klientiem, svinēja oficiālo atklāšanu, norādot, ka jaunais autocentrs jau kādu laiku darbojas ar pilnu jaudu.

Domājot par uzņēmuma attīstību nākotnē un klientu ērtību, tika pieņemts stratēģiski nozīmīgs solis mainīt atrašanās vietu, lai arī turpmāk, palielinoties darbu apjomam, uzņēmums klientiem spētu nodrošināt augstākās klases standartiem atbilstošu apkalpošanu un servisu. 2014.gadā “Forum Auto” paplašinājis arī piedāvāto modeļu klāstu, Kia zīmolam pievienojot Peugeot un Cadillac piedāvājumu. “Forum Auto” jaunā atrašanās vieta – K.Ulmaņa gatve 101.

Pasākumā neformālā gaisotnē uzņēmuma vadība, Kia, Peugeot un Cadillac pārstāvji dalījās prognozēs par to, kāds varētu izvērsties šis gads. Pasākumā piedalījās arī ASV vēstnieks Marks Pekala, Igaunijas vēstnieks Mati Varmans, pārstāvji no Mārupes novada domes un Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas u.c.

Toni Pirma (Tonu Piirmaa), “Forum Auto” valdes loceklis: “Mūsu uzņēmums turpina attīstīties, tāpēc lēmums paplašināties ir likumsakarīgs. “Forum Auto” pārdošanas apjoms šī gada janvārī, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, ir palielinājies par 400%. Arī Latvijas tirgus aktivitāte šajā periodā ir pieaugusi par 25%, ko gan šobrīd neuztveram par vispārēju tirgus tendenci, bet tas ir lielisks mudinājums būt vēl aktīvākiem.”

Margus Ilus (Margus Ilus), Kia Auto AS Tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs: “Kia pārdošanas apjoms gan Eiropā, gan Latvijā turpina palielināties, un mēs esam gandarīti, ka mūsu ilgstošais sadarbības partneris “Forum Auto” ir pieņēmis lēmumu par pārcelšanos uz jaunām, daudz plašākām telpām – šis lēmums paver jaunas iespējas attīstībai un ļaus nodrošināt Kia klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus.”

Rasmus Tali (Rasmus Tali), Peugeot pārstāvis, kompānijas KWBruun Baltic OU izpilddirektors: “Abas līdzšinējās Peugeot Rīgas pārstāvniecības atradās vienā Daugavas pusē, taču pašlaik strauja tirdzniecības darbības attīstība notiek tieši pretējā upes krastā, kas klientos ir izraisījusi dzīvu interesi. Šķita dabiski, ka konkurētspējas saglabāšanas nolūkā mums bija jāatver pārstāvniecība arī tur. Par partneri izvēlējāmies pieredzējušo tirdzniecības aģentu “Forum Auto” un ceram, ka sadarbība būs auglīga.”

Jeroins Bīks (Jeroen Beek), Cadillac pārstāvis, kompānijas IF S Europe BV vadītājs: “Ar entuziasmu skatāmies nākotnē, jo zinām, ka esam ieguvuši sadarbības partneri, kurš ir gatavs pilnvērtīgi pievērsties Cadillac zīmola attīstībai Latvijā. Cadillac luksus klases automašīnas lieliski papildinās “Forum Auto” piedāvājumu, paverot vēl plašākas iespējas klientiem.”

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply