“airBaltic” uzsāks “airBaltic Bus” braucienus uz reģionālajām pilsētām

airbaltic_bus_1Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic 1.martā sāks piedāvāt jaunu pakalpojumu – autobusu pārvadājumus, lai savienotu Rīgu ar reģionu pilsētām Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. airBaltic Bus uzlabos reģionu pilsētu savienojumus ar Rīgas lidostu un nodrošinās klientiem ērtāku nokļūšanu airBaltic piedāvātajos galamērķos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Krievijā/NVS valstīs.

Martins Gauss (Martin Gauss), airBaltic izpilddirektors: “airBaltic Bus savienos Baltijas pilsētas ar mūsu maršrutu galamērķiem un ievērojami uzlabos Latvijas reģionu pieejamību. Tas nozīmē, ka atpūtnieki un uzņēmēji no Eiropas, Tuvajiem Austrumiem, Krievijas un NVS varēs ērti nokļūt šajos reģionos, tādējādi veicinot to ekonomiku.”

airBaltic Bus sniegs bezmaksas pārvadājumu pakalpojumus airBaltic pasažieriem, kuri lido uz un no starptautiskās lidostas “Rīga”. Autobusi savienos lidostu ar autoostām tādās Latvijas pilsētās kā Valmiera, Jēkabpils, Jelgava un Daugavpils, Tartu Igaunijā un Šauļiem Lietuvā. Autobusi brauks pēc grafika, kas izveidots atbilstoši airBaltic reisu ielidošanas un izlidošanas laikiem, lai nodrošinātu ērtus savienojumus ar Eiropas, Tuvo Austrumu un Krievijas/NVS lidostām. Pēc airBaltic lidojuma rezervēšanas, klienti varēs pieprasīt bezmaksas autobusa pakalpojumus airBaltic tīmekļa vietnē. Jaunais airBaltic Bus pakalpojums būs pieejams no 2014.gada 1.marta.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

One Response to ““airBaltic” uzsāks “airBaltic Bus” braucienus uz reģionālajām pilsētām”

  1. liveinalux.com
    februāris 12, 2014 at 8:58 pm #

    Liepaju aizmirsushi.

Leave a Reply