Žurnālists Miroslavs Kodis dibina “Eirovīzijas fanu klubu”

t_499892Latvijā ir dibināts Eirovīzijas dziesmu konkursa fanu klubs. Organizācijas mērķi ir apvienot fanus, atbalstīt pašmāju mūziķus un konkursa dalībniekus no citām valstīm, ka arī popularizēt Eirovīzijas dziesmu konkursu Latvijā un Pasaulē.

Jau piecus gadus Latvijas pārstāvji nav iekļuvuši Eirovīzijas finālā. Daudzie Latvijas iedzīvotāji apšauba Latvijas tālāko dalību šajā konkursā. Pēc neveiksmīgajiem Nacionālās atlases pusfināliem un fināliem Eirovīzijas dziesmu konkurss un to organizētāji tiek kritizēti. Negatīva situācija ap Eirovīzijas konkursu Latvijā ļoti uztrauc to atbalstītājus un fanus. Tāpēc fani apvienojās vienā organizācijā, lai palīdzēt gan konkursam, gan to dalībniekiem. Eirovīzijas fanu klubi patlaban darbojas 40 Eiropas valstīs. Rietumos tie ir ļoti populāri un aktīvi strādā visu gadu. Arī Latvijas Eirovīzijas fanu klubs izvirzījis mērķi kļūt par nozīmīgu un nopietnu organizāciju, kas varēs gan atbalstīt, gan palīdzēt mūsu mūziķiem iekarot Eiropas skatītājus.

Miroslavs Kodis, Eirovīzijas fanu kluba Latvijā prezidents: “Rietumeiropā Eirovīzijai ir ļoti nopietna pieeja. Konkurss ir ļoti nozīmīgs mūziķiem un to faniem. Tiek domāts gan par skaņu, gan par izskatu uz skatuves. Latvijā viss ir citādāk. Mēs paši izvēlamies mūziķus, pēc tam paši viņus kritizējam. Arī organizatoriski ir ļoti daudz kļūdu. Mēs gribam mainīt Latvijas sabiedrības attieksmi pret šo konkursu. Eirovīzijas fanu klubs būs platforma, kur var satikties un aktīvi darboties cilvēki, kurus uztrauc viss tas, kas notiek ap Eirovīziju, un kuri grib mainīt situāciju uz labo pusi.”

Vairāk informācijas par Eirovīzijas fanu klubu Latvijā mūsu mājas lapā internetā www.eurovisionclub.lv.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply