“Lattelecom” pērn strādājis ar peļņu 28,5 miljonu eiro apmērā

juris gulbisTelekomunikāciju uzņēmuma Lattelecom pērnā gada finanšu rādītāji – bruto peļņa un EBITDA saglabājušies iepriekšējā gada līmenī. Savukārt, Lattelecom grupas konsolidētie rezultāti liecina, ka vienīgo negatīvo ietekmi rezultātos radījis Latvijas Mobilā telefona peļņas kritums.

Lattelecom grupas peļņa 2013.gadā bija 28,5 miljoni eiro (jeb 20 miljoni latu). Vienīgo negatīvo ietekmi rezultātos radījis Lattelecom 23% piederošā Latvijas Mobilā telefona peļņas kritums 2013.gadā par vairāk nekā 11 miljoniem eiro, turklāt kritums no Latvijas Mobilā telefona ieņēmumiem ir vērojams jau otro gadu pēc kārtas.

“2013.gads uzņēmumam ir bijis veiksmīgs, pateicoties inovatīvu pakalpojumu ieviešanai, kā spilgtāko jāmin Tier3 sertificētais datu centrs Dattum, kā arī uzlabotam klientu servisam. Inovatīvi pakalpojumi un klientu lojalitāte ir galvenie veiksmes faktori iepriekšējā gadā, nodrošinot uzņēmuma finanšu rezultātus iepriekšējo gadu līmenī, ” uzsver Juris Gulbis, Lattelecom valdes priekšsēdētājs.

Lattelecom grupa piedāvā elektroniskās saziņas risinājumus mājsaimniecībām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī korporatīvajiem klientiem.

Lattelecom grupā ir seši uzņēmumi – Lattelecom, Lattelecom BPO un tā meitas uzņēmums BPO Baltic, Citrus Solutions, Lattelecom Technology un Baltijas Datoru akadēmija.

Lattelecom pieder arī 23% Latvijas Mobilā telefona daļu.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply