Soču 2014 olimpiskā lāpa apskatāma “Elkor Plaza”

2013-01-16_image007No 30.janvāra, tirdzniecības centrā Elkor Plaza Rīgā, Brīvības gatvē 201 būs apskatāma Soču ziemas olimpisko spēļu lāpa. Lāpu uz Rīgu atgādājis sportists, kurš no Latvijas piedalījās olimpisko spēļu lāpas nešanas stafetē – boksa čempions Aleksandrs Matjušenkovs. Viņš savu posmu skrēja 17.janvārī un tas notika Belgorodas pilsētas posmā, kas bija 114. posms pēc kārtas. Sportista nokļūšanu līdz lāpas nešanas vietai atbalstīja veikalu tīkls Elkor.

Olimpiskā lāpa atradīsies tirdzniecības centrā Elkor Plaza pirmajā stāvā, tādēļ visi interesenti laipni aicināti to apskatīt un nofotografēt.

Aleksandrs Matjušenkovs savus ievērojamākos panākumus guvis padomju laikā, kad pārstāvējis Padomju Latvijas Valsts izlasi. Aleksandrs Matjušenkovs ir absolūtais čempions Baltijas valstīs, sešas reizes izcīnījis Latvijas čempiona titulu smagsvara kategorijā un četras reizes kļuvis par VACP čempionu. Vairākkārt ieguvis čempiona titulu gan sacensībās, kas tika rīkotas Padomju Latvijas, gan visas PSRS ietvaros, kā arī starptautiskos turnīros.

“Elkor veikalu tīkls vienmēr ir atbalstījis un atbalstīs sportiskās aktivitātes un Latvijas sportistus. Prieks, ka varam būt daļa no tik nozīmīga notikuma kā Soču ziemas olimpiskās spēles, un piedāvāt iespēju arī Rīgā aplūkot šo spēļu simbolu – olimpisko lāpu. Laipni aicinām visus interesentus uz Elkor Plaza, Brīvības gatvē 201, lai jau no šodienas gūtu sportisku iedvesmu gaidāmajām Soču olimpiskajām spēlēm. Novēlam Latvijas delegācijas sportistiem pozitīvu cīņas sparu un veiksmi, izcīnot medaļas,” stāsta Gunārs Vizulis, Elkor valdes loceklis.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply