Valsts prezidents ar LOK vadību pārrunā Sočos plānotos pasākumus

_OMS5282ooooo23.janvārī, Valsts prezidents Andris Bērziņš tikās ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentu Aldoni Vrubļevski un LOK ģenerālsekretāru Žoržu Tikmeru, lai pārrunātu Valsts prezidenta dalību Ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas un sporta pasākumos Sočos.

LOK vadība pateicās Valsts prezidentam par līdz šim pausto stingro atbalstu Latvijas sporta federācijām gan saistībā ar valsts budžeta finansējuma piešķiršanas nepieciešamību, gan tieši atbalstot Latvijas sportistus gaidāmajās olimpiskajās spēlēs.

Valsts prezidents atzina, ka Latvijas komanda šīm spēlēm ir izcila, vienlaikus uzsverot, ka morāls un emocionāls atbalsts sportistiem ir vienlīdz nozīmīgs ar fiziskās sagatavotības līmeni. “Dodoties uz spēlēm un uzrunājot sportistus vēl pirms izlidošanas uz Sočiem, es noteikti aicināšu visus sporta līdzjutējus turēt īkšķus par viņiem arī tepat – Latvijā”, teica Valsts prezidents.

Atrodoties Sočos, Valsts prezidents piedalīsies Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, kā arī Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta Tomasa Baha (Thomas Bach) rīkotajās vakariņās un Krievijas Federācijas prezidenta pieņemšanā valstu vadītājiem. Uzturoties Olimpiskajās spēlēs no 6. līdz 10.janvārim, Valsts prezidents izmantos iespēju arī vērot Latvijas sportistu dalību sacensībās kamaniņu sportā un biatlonā, tiksies ar Latvijas sportistiem olimpiskajos ciematos un piedalīsies Latvijas Mājas atklāšanā.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

One Response to “Valsts prezidents ar LOK vadību pārrunā Sočos plānotos pasākumus”

  1. novembris 19, 2016 at 4:24 am #

    Ну так на больших скоростях и STM32 всосет и только ПЛИС успеет все обработать корректно. «AVR ÐŒ‘ŽÐ±Ð¸Ñ‚елÑÂÂÑÂÃкиû¹ чип» поржал 🙂

Leave a Reply