Rīga Plazā prezentēs Oskara Deigeļa Eirovīzijas dziesmas “Just stop” video klipu

Oskars DeigelisUz pavisam neparastu video klipa prezentāciju aicina šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālists Oskars Deigelis. Dziesmas “Just stop” video klipa prezentācija notiks šī gada 23.janvārī plkst.19.00, modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” Mūkusalas ielā 71, un būs publiski apmeklējama jebkuram modes un izklaides centra viesim.

Dziesmas vārdu autors ir Oskars Deigelis, savukārt mūziku sarakstīja Rassell un pats Oskars. Klipa idejas autore ir pazīstamā dejotāja Ieva Biteniece, kura kā klipa sižetisko līniju ir izvēlējusies simbolismu, savukārt klipa režija un filmēšana tika uzticēta jaunajiem un talantīgajiem video veidošanas speciālistiem Marekam Pakalnam un Ņikitam Korņevam, kā vidi izmantojot Latvijas 1.rokkafejnīcu jeb Reiterna namu.

Klipā kā tēli filmējas bārmenis Inguss Reizenbergs, viens no pasaules labākajiem «inline» sportistiem Nils Jansons, klipu skaistu padarīja Krista Garanča, kā arī «BMX» triku meistars Dāvis Dudelis no “GreenTrials” apvienības kuri, pēc Oskara Deigeļa domām, ir tie cilvēki, kas ar saviem darbiem ir pierādījuši savu to, ka ikviens cilvēks var īstenot savu sapni, ja vien dara lietas, kas ir tuvas sirdij.

“Dziesma ir par to, ka ne vienmēr viss ir tā, kā mēs to redzam – nav tikai melns un balts – ir arī starptoņi un mēdz notikt daudz un dažādi pagriezieni, kas lietas un notikumus var apgriezt pilnīgi otrādāk, kā arī katram ir tiesības uz savu viedokli. Arī klipā vēlējos parādīt šo ideju. Vēlos pateikt milzīgu paldies visai klipa veidošanas komandai, bet īpaši – modes un izklaides centram “Rīga Plaza” par to, ka viņi atbalsta Latvijas mūzikas izaugsmi. Domāju, ka arī pati klipa prezentācija, uz kuru aicinu ikvienu – ir kaut kas neparasts Latvijā,” tā par dziesmu saka pats Oskars Deigelis.

Pašlaik norit aktīvs darbs pie dziedātāja jaunā studijas albuma un jaunas koncertprogrammas, kas gan muzikāli, gan tekstuāli solās būt daudz krāšņāka un daudzveidīgāka kā līdz šim. Plānots, ka tas tiks veidots kā dubultalbums. Vienā diskā būs dzirdami līdz šim, četru gadu laikā izdotie singli, kas nav tikuši apkopoti pirmajā dziedātāja albumā, kā arī disks ar pavisam jaunām O. Deigeļa kompozīcijām.

Dziesmu “Just Stop” bez maksas iespējams lejupielādēt šeit: http://failiem.lv/u/mqourup

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply