Studentu ideju ģenerēšanas pasākums “ThinkUp!”

22.janvārī Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē norisināsies studentu apvienības BoomRiga pirmais pasākums ThinkUp! Tā mērķis ir vieglā un nepiespiestā atmosfērā apvienot entuziastiskus jauniešus ar atšķirīgām interesēm – sportistus, fiziķus, māksliniekus, ķīmiķus, medijus, IT speciālistus un citu nozaru pārstāvjus. Sniegt viņiem interesantus biznesa piemērus no reālas dzīves un dot arī pašiem iespēju kopā ar citiem pasākuma dalībniekiem radīt biznesa ideju.

Pasākuma pirmajā daļā savā pieredzē dalīsies draugiem.lv, Infogram, GreyNut un Fastr pārstāvji. Biznesa laboratorijas eeglo dibinātājs Žans Mauris stāstīs par investīciju piesaisti un biznesa ideju realizēšanu, savukārt Tartu Universitātes pasniedzēja Trīne Kaska dos vairākus padomus, kā savu ideju pārdot investoram minūtes laikā.

Pasākuma otrā daļā dalībniekiem no klausīšanās būs jāpievēršas darīšanai. Izveidojot komandas ar tikko satiktiem cilvēkiem, tiem vajadzēs likt lietā visu iepriekš uzzināto, un izveidot minūti garu prezentāciju biznesa idejai, ar kuru piedalīsies Pitch Konkursā. Uzvarēs tas, kas ar savu prezentāciju atstās iespaidu uz žūriju, kurā būs pasākuma pirmās daļas runātāji.

Pirmās vietas ieguvēj tiks atalgoti ar 150 eiro naudas balvu, savukārt pārējiem būs iespējas tikt pie dažādām specbalvām. Pat, ja netiks pie balvām, ieguvēji būs visi. Turklāt, neviens no pasākuma neaizies ar tukšiem vēderiem. LuLū pica, Crazy Donats un Fazer parūpēsies par uzkodām, savukārt Aldaris par dzērieniem.

Vairāk par pasākumu: boomriga.lv

BoomRiga-plakats_copy-1

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply