Aicina piedalīties tūrisma rallijā “Ziemas festivāls”

turisma rallijs2014. gada 1.martā notiks kārtējais portāla www.atputasbazes.lv organizētais tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens “Ziemas festivāls”. Baudīsim ziemas piedzīvojumus Vidzemē un reizē arī sveiksim pavasara tuvošanos. Šoreiz starts, finišs, noslēguma pasākums, uzvarētāju apbalvošana, pirmie kontrolpunkti un apskates objekti paredzēti Siguldā.

Starts un finišs Pils ielā 6 (stāvlaukums pie viesnīcas “Sigulda”). Starts plkst. 08.00 – 10.00; finišs plkst. 18.00 – 19.00. Noslēguma pasākums un apbalvošana plkst. 20.00 Siguldas novada Kultūras centrā, Pils ielā 10. Noslēguma pasākumu vadīs populārais aktieris un dziesminieks Varis Vētra.

Dienas gaitā pabūsim Līgatnē, Raunā, Smiltenē, Valkas un Strenču novados. Iecerēts, ka šoreiz šķērsosim arī robežu un iebrauksim Igaunijā, jo Valkas kaimiņpilsēta jeb dvīņu pilsēta ir Valga. Katrā ziņā ko redzēt, izbaudīt un piedzīvot būs gana daudz un mūs ļoti gaida ciemos.

Piedalīties var ikviens, kura rīcībā ir vieglā automašīna, busiņš, motocikls vai pat velosipēds. Protams, ikvienam transportlīdzeklim jāatbilst CSDD noteikumiem. Kā parasti, ātrumam nebūs nozīmes, jo “Ziemas festivāls” ir tūrisma rallijs, kur galvenais – redzēt un iepazīt, nevis sporta sacensības. Protams, būs arī uzvarētāji pēc apmeklējamajos objektos iegūto punktu skaita, taču centīsimies turpināt tradīcijas un patīkamas balvas tiks pasniegtas dažādās nominācijās.

Jau laikus aicinām gatavoties tūrisma rallijam “Ziemas festivāls”! No organizatoru puses solām aizraujošu un interesantiem pārsteigumiem bagātu dienu, dalībniekiem vēlam labu garastāvokli, možu garu un patīkamu sabiedrību. Biļetes var iegādāties Biļešu Servisa kasēs un internetā (bērniem līdz 12 gadiem dalība tūrisma rallijā bez maksas). Par visiem jaunumiem, kā allaž, uzzināsiet portālā www.turismarallijs.lv.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply