“Rietumu bankas” peļņa 2013.gadā pārsniedza 55 miljonus eiro

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERANeauditētā Rietumu Bankas peļņa 2013.gadā bija 55,1 miljoni eiro. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu peļņas apjoms ir praktiski divkāršojies.

2013.gadā salīdzinājumā ar 2012.gadu ir pieauguši visi galvenie bankas darbības rādītāji. Tostarp aktīvi sasniedza 3 miljardus eiro, klientu depozīti – 2,6 miljardus eiro, kapitāls un rezerves – 274,4 miljonus eiro. Atdeve uz aktīviem un atdeve uz kapitālu sastādīja attiecīgi 2,14% un 22,58% (pirms nodokļu nomaksas), kapitāla pietiekamības rādītājs – 18,46%.

“Šo gadu mēs esam beiguši ar teicamiem rezultātiem. Šāds iznākums bija pilnībā paredzams, un tomēr tas mūs nevar neiepriecināt,” atzīst Rietumu Bankas prezidents Aleksandrs Pankovs. “Ir patīkami apzināties, ka bankas klientu skaits pieaug un ka mūs labāk pazīst un mums uzticas tālu aiz Latvijas robežām. Izstrādājot savu stratēģiju, par tās stūrakmeņiem mēs izvēlamies efektivitāti un perspektīvu. Tāpēc Rietumu Banka savu klientu acīs nemainīgi paliek uzticams un izdevīgs partneris.”

2013.gadā Rietumu Banka sekmīgi īstenoja vairākus projektus. Banka jau otro reizi rīkoja lielāko Baltijā starptautisko konferenci elektroniskās komercijas jautājumos – “eCom21”. Tika izstrādāta priviliģēto akciju emisijas programma, izlaista jauna ekskluzīva kredītkarte “Jūrmala”, izveidota bankas mājas lapas versija ķīniešu valodā. Tika veikti arī internetbankas funkciju paplašināšanas pasākumi.

2013.gada beigās Rietumu Banka jau trešo reizi kļuva par prēmijas “SPEAR’S Russia Wealth Management Awards” laureāti. Banka ieguva prēmiju nominācijā “Labākā NVS un Baltijas valstu banka, kura Krievijas klientiem sniedz privātās banku apkalpošanas un lielo kapitālieguldījumu pārvaldīšanas pakalpojumus”.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply