“Lauma Lingerie” gadu noslēdz ar vairākiem jauniem veikaliem

2bfeb82000769f131bef8e6e7dadb549af8fe0e7Pagājušā gada nogalē, turpinot paplašināšanos, apakšveļas zīmols Lauma Lingerie atklāja jau pēc kārtas 51.firmas veikalu Ogrē, tādejādi joprojām saglabājot Baltijā vadošā veļas ražotāja titulu.

Jaunā veikala platība ir aptuveni 25 kvadrātmetri, un tas atrodas pilsētas centrālajā daļā – Mālkalnes prospektā. Ne mazāk būtisks ir fakts, ka Lauma Lingerie veikalu klāstam pavisam nesen ir pievienojušies vēl divi jauni firmas veikali. Viens no tiem atrodas Igaunijas kūrortpilsētā Kuresārē, t/c Auriga, savukārt otrs – zīmola dzimtenē Liepājā, t/c Kurzeme. Zīmīgi, ka kaimiņvalstī atvērtais veikals ir pats pirmais zīmola firmas veikals, kas atrodas uz salas.

“Man ir milzīgs prieks, ka t/c Auriga pārstāvēto veļas zīmolu klāstu beidzot papildina arī Lauma Lingerie – tas mūsu centram piešķir jaunu vērtību, jo, lai arī Kuresāres iedzīvotāji jau iepriekš zināja par šo apakšveļas zīmolu un tā augsto kvalitāti, plašais un daudzveidīgais kolekciju sortiments ir ļoti patīkams pārsteigums. Esmu pārliecināta, ka ikviens Lauma Lingerie veikala apmeklētājs no turienes izies pozitīvu emociju pārņemts,” viedoklī dalās t/c Auriga mārketinga menedžere Rena Mannika (Rena Männik).

Lauma Lingerie veikalu vizuālais noformējums, tāpat kā zīmola idejiskā koncepcija, gadu gaitā ir krietni mainījies un uzlabojies – tas ir kļuvis vēl modernāks, mājīgāks un plašāks. Jauno veikala dekorēšanā ir izmantoti dažādi romantiskā stila elementi, kas lieliski izceļ Lauma Lingerie ciešo saikni ar dabu un no tās nākušām maģiskām būtnēm.

Tāpat, ikviena jaunatklātā veikala telpas ir pilnībā renovētas un iekārtotas pēc inovatīvi uzlabota dizaina pamatprincipiem, lai tās padarītu pircējiem vēl ērtākas un pārredzamākas nekā iepriekš. Interjera, kā arī paša zīmola logotipa pamattonis – rozā – gan kā allaž paliek nemainīgs, jau kopš zīmola radīšanas pirmsākumiem simbolizējot nebeidzamu sievišķību, romantiku un maigumu.

Atskatoties uz 2013.gadu kopumā, Lauma Lingerie tas ir bijis īpaši veiksmīgs – veikalu klāstu kopš aizvadītā janvāra ir papildinājuši veseli 11 jauni zīmola firmas veikali, kas, salīdzinot ar citiem vietējiem ražotājiem, ir rekordliels skaits.

“Mēs, Lauma Lingerie komanda, esam neizsakāmi lepni un gandarīti par pagājušajā gadā paveikto, jo sevišķi tāpēc, ka esam spējuši Latvijā pārdot vislielāko veļas vienību skaitu visā uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē. Kā jau ierasts, arī šogad esam apņēmības pilni attīstīties un nest zīmola vārdu ne tikai vietējā, bet arī pasaules tirgū,” komentē Lauma Lingerie valdes priekšsēdētāja Linda Matisone.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply