Izsolīs AS „Citadele banka” īpašumu Ventspils vēsturiskajā centrā

Šā gada 30.janvārī atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli paredzēts pārdot AS „Citadele banka” piederošu nekustamo īpašumu Ventspilī, Pils ielā 17. Izsoli organizē nekustamā īpašuma uzņēmums „Latio”.

Nekustamo īpašumu veido 698 kvadrātmetrus liels zemes gabals un ēka ar 986,5 kvadrātmetrus lielu kopējo platību. Īpašums atrodas valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa „Ventspils vēsturiskais centrs” un valsts nozīmes arheoloģijas pieminekļa „Ventspils senpilsēta” teritorijā.

Nekustamā īpašuma sākumcena ir 507 000 eiro, izsoles solis – 7 000 eiro. Īpašuma izsoles cena netiek aplikta ar pievienotās vērtības nodokli.

„Izsolei piedāvātais īpašums ir pievilcīgs investīciju objekts, jo atrodas tūristu un vietējo iedzīvotāju iecienītā Ventspils vecpilsētas daļā, netālu no pilsētā saimnieciski rosīgākā Kuldīgas ielas posma. Patlaban īpašuma lielākais nomnieks ir AS „Citadele banka” Ventspils filiāle, telpas ēkā nomā vēl arī divi citi uzņēmumi. Labu komerctelpu pieprasījums Ventspils aktīvajā centrā pēdējos gados ir palielinājies, nomas maksas līmenis ir stabils, bet nomnieku pieprasītākajās vietās tas pakāpeniski pieaug. Pilsētas ekonomiskās attīstības tendences liecina, ka tuvākajos gados pieprasījums pēc mūsdienīgām, kvalitatīvi remontētām komercplatībām, sevišķi tirdzniecības telpām, Ventspils aktīvajā centrā saglabāsies augsts,” skaidro „Latio” Liepājas nodaļas vadītājs Andrejs Džeriņš.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply