Reiņa trase atsāk sniega ražošanu

Gaisa temperatūrai samazinoties, aktīvās atpūtas centrs Reiņa trase 13.janvārī atsākusi sniega ražošanu. Sniegs galvenajā trasē vēl nedaudz ir saglabājies no iepriekšējās reizes, tādēļ prognozējams, ka slēpošana varētu atsākties jau pēc pāris dienām.

„Beidzot esam sagaidījuši atbilstošus laika apstākļus, lai uzsāktu sniega ražošanu. Šī slēpošanas sezona nebūs tik gara kā citus gadus, tāpēc esam gatavi tam, ka, uzsākoties sezonai, slēpotāju plūsma būs intensīvāka kā ierasts. Pirmo reizi šosezon sniegu sākām ražot jau 9.decembra rītā un trasi atvērām nedēļas nogalē. Slēpotajiem trase bija atvērta nedēļu, bet tad siltā laika dēļ trasi slēdzām”,  stāsta Reiņa trases vadītājs Austris Brutāns.

Sniega ražošana vispirms tiks uzsākta galvenajā trasē, bet tad turpināsies iesācēju kalnā un bērnu parkā. Plānots, ka pēc sniega saražošanas bērnu parkā tiks atvērta bērnu slēpošanas skoliņa, kurā šogad apmācības būs pieejamas bērniem ar dažādām priekšzināšanām četros līmeņos.

Austris Brutāns uzsver, ka arī siltajā ziemas laikā aktīvās atpūtas centrs Reiņa trase turpināja savu darbību, piedāvājot klientiem semināru telpas pasākumu organizēšanai un atpūtu viesu namā  ar nakšņošanu.

Reiņa trasē arī šogad darbosies sešas dažādas slēpošanas trases – galvenā trase,  iesācēju trase ar snovborda parka elementiem, junioru parks, bērnu parks ar lentas pacēlāju, distanču slēpošanas trase un kameršļūkšanas trase Nomā ir pieejams inventārs gan kalnu slēpošanai un snovbordam, gan arī distanču slēpošanai. Slēpošanas prasmes iespējams apgūt pie slēpošanas vai snovborda instruktoriem. Mazākiem slēpotājiem brīvdienās notiks bērnu slēpošanas skoliņa.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply