Aizturēta agresīva autovadītāja alkohola reibumā

Naktī no 11. uz 12. janvāri robežsargi pierobežā kādas viensētas pagalmā aizturēja agresīvu autovadītāju alkohola reibumā.

Šķaunes robežapsardzības nodaļas robežsargi, veicot dienesta pienākumus, mēģināja apturēt pa ceļu Šķaune – Zilupe braucošo automašīnu, taču automašīnas vadītāja robežsargu prasībām apturēt transportlīdzekli nepakļāvās un turpināja ceļu. Kļūdaini nogriežot netālu esošajā viensētā, sieviete mēģināja apgriezt transportlīdzekli un izbraukt atpakaļ uz ceļa. Saprotot, ka auto ir nonācis strupceļā, jo ceļu jau bija aizšķērsojuši robežsargi, sieviete metās bēgt apdzīvotās mājas virzienā, taču nesekmīgi. Aizturēšanas brīdī robežsargi konstatēja, ka 1975.gadā dzimusī autovadītāja pie stūres bija sēdusies alkohola reibumā, turklāt sieviete pretojās un lietoja necenzētus vārdus, tādejādi vēl pastiprinot savu vainu.

Par ļaunprātīgu nepakļaušanos robežsargu likumīgajam rīkojumam vai prasībai un sīko huligānismu uzsākta administratīvo pārkāpumu lietvedība, pati likumpārkāpēja nodota Kārtības policijas amatpersonām.

Kategorija: Kriminālziņas
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply