SIA “Homburg Zolitūde” aicina Valsts policiju sniegt atbildes uz nosūtītajiem iesniegumiem

Priedaines ielas 20, Rīgā, īpašnieks SIA “Homburg Zolitūde” vēlas informēt, ka līdz šim nosūtījis piecus iesniegumus Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēsanas pārvaldei, lūdzot izskatīt iespēju uzņēmuma nolīgtajiem AECOM ārvalstu ekspertiem veikt ekspertīzi objektā, lai sagatavotu oficiāli pieprasīto slēdzienu Rīgas pilsētas Būvvaldei.

Vēstules ar lūgumu ļaut apsekot īpašumu un veikt ekspertīzi nosūtītas 27.novembrī un 29.novembrī, 3.decembrī un 11.decembrī, kā arī šī gada 3.janvārī. Līdz šim nav saņemta neviena atbilde, tādejādi SIA “Homburg Zolitūde” tiek liegta iespēja sagatavot ekspertīzes slēdzienu, ko iesniegt Rīgas pilsētas Būvvaldei.

Līdz šim AECOM eksperti iekļuvuši Priedaines ielas 20 objektā divas reizes – 11.decembrī un 12.decembrī -, lai varētu veikt apsekošanu, kas nepieciešama pirms ekspertīzes uzsākšanas. Jāpiebilst, ka piekļuve ēkām un traģēdijas vietai bija ierobežota. Slēdziens nosūtīts arī policijai, pievienojot to 3.janvāra iesniegumam.

SIA “Homburg Zolitūde” pārstāvis Joss Fruitjiers (Jos Fruytier) pauž: “SIA “Homburg Zolitūde” ir gatava pilnībā sadarboties ar policiju un izmeklētājiem, tostarp netraucēt jebkādu darbu veikšanu, atļaujot ekspertiem būt klāt nostiprinājumu veikšanas laikā vai arī būvgružu novākšanā. Jebkurš sīkums var būt ļoti nozīmīgs, lai varētu veikt kvalitatīvu un neatkarīgu ekspertīzi.”

Līdz šim SIA “Homburg Zolitūde” informāciju par notiekošo sev piederošajā objektā uzzina tikai no medijiem, tādējādi radot neizpratni un apgrūtinātu darbu.

SIA “Homburg Zolitūde” aicina Valsts policiju atbildēt uz iepriekš sūtītajiem iesniegumiem, kā arī turpmāk informēt uzņēmumu par plānotajām darbībām tā piederošajā īpasumā, tostarp nodrošinot ekspertu klātbūtni jebkādu konstrukciju stiprināšanas darbu un būvgružu novākšanas veikšanā, lai pārliecinātos par arī SIA “Homburg Zolitude” likumīgo interešu aizstāvībai būtisko pierādījumu pienācīgu iegūšanu un izvērtēšanu.

Kategorija: Būvniecība
output_mge5zc

4 Responses to “SIA “Homburg Zolitūde” aicina Valsts policiju sniegt atbildes uz nosūtītajiem iesniegumiem”

 1. decembris 27, 2014 at 5:07 am #

  proof offered towards APPG will, doubtless, be filtered back to Parliament in general – interesting times.

 2. maijs 19, 2019 at 10:26 am #

  Hmmm czy tak jest nie wiem do końca. Autor chyba nie do
  końca uwzględnił wszystkie istotne kwestie…

 3. amiodDannyburry
  janvāris 27, 2022 at 3:40 am #

  Your doctor may direct you to start this medication at a higher dose and gradually decrease your dose.

  Amiodaron iceren ilaclar

 4. marts 14, 2022 at 3:53 pm #

  Обращайтесь в лучший банк России – ВТБ банк.Высококвалифицированные сотрудники ответят на все ваши вопросы.
  https://vtb-bank.me/

Leave a Reply