“Neste Oil” ziedo Bērnu slimnīcas fondam 20 000 eiro

SIA “Neste Latvija” iesaistās Bērnu slimnīcas fonda labdarības akcijā “Saulainās dienas”, ziedojot Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai 20 000 eiro. Tādējādi sperts vēl viens būtisks solis ceļā uz iespēju mazajiem Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem ārstēties mūsdienīgās un atveseļošanās procesam piemērotās telpās.

Arttu Airiainen, SIA “Neste Latvija”  valdes priekšsēdētājs: “Esam patiesi priecīgi, ka “Neste Latvija” ziedojums tuvina mazos Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas pacientus iespējai ārstēties mūsdienīgās telpās. Patīkama apkārtējā vide un mājīguma sajūta ārstēšanās laikā palīdzēs bērniem justies labāk, savukārt pozitīvas emocijas veicina atveseļošanos. Īpašu paldies sakām visiem saviem klientiem, jo tieši kopējā sadarbība ir devusi mums iespēju palīdzēt bērniem.”

Liene Dambiņa, nodibinājuma Bērnu slimnīcas fonds vadītāja: ““Neste Latvija” Bērnu slimnīcu atbalsta jau trešo gadu, sarūpējot dažādas mazajiem pacientiem nepieciešamas lietas, kas atvieglo viņu uzturēšanos slimnīcā. Iesaistīšanās labdarības akcijā “Saulainas dienas” ir “Neste Latvija” iniciatīva, sekojot līdzi akcijas norisei, izprotot Hematoonkoloģijas nodaļas situāciju, un nolemjot nepalikt malā un sniegt arī savu palīdzību. Sirsnīgs paldies par ziedojumu, kas ir liels un svarīgs solis pretim mērķim!”

Šobrīd Onkoloģijas nodaļas remontam jau ir saziedoti vairāk kā 300 tūkstoši latu, Veselības ministrija ir piešķīrusi vēl 185 tūkstošus, tomēr nepieciešami vēl gandrīz 200 000 latu. Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļa ir vienīgā vieta Latvijā, kur ārstē bērnus ar onkoloģiskām saslimšanām, un šāda diagnoze tiek noteikta aptuveni 45 – 50 bērniem gadā. Bērniem nodaļā jāatrodas ilgstoši – no diviem līdz pat 6 mēnešiem un vairākiem gadiem, tāpēc ir būtiski, lai telpas atbilstu mūsdienu vajadzībām. Šobrīd telpās ir slikta ventilācija, turklāt nav iespējams atvērt logus, sienās aug pelējuma sēne un uz nodaļu ir tikai 2 vannas istabas, tāpēc mazajiem pacientiem jāstāv rindās, turklāt uz procedūrām bērniem jādodas pa āru jebkādos laikapstākļos.

Neste_Oil_BKUS_fonds

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply