T/C „Liiba” piesaista arvien vairāk pircēju un nomnieku

„T/C „Liiba” darbības rezultāti par šīgada astoņiem mēnešiem (no janvāra līdz augustam) salīdzinājumā ar pērnā gada rādītājiem liecina, ka ir pieaudzis gan tirdzniecības centra apgrozījums (+9%), gan apmeklētāju skaits (+6%) un kopumā ir vērojama mērena, bet stabila attīstība,” informē T/C „Liiba” vadītāja Sarmīte Grende, uzsverot, ka Rīgas tuvumā esošais T/C „Liiba” iemantojis popularitāti starp Ķekavas novada iedzīvotājiem un viesiem.

„Arvien vairāk palielinās gan pircēju, gan arī nomnieku aktivitāte, ko labvēlīgi ietekmē ekonomikas atveseļošanās valsts, uzņēmējdarbības un arī sabiedrības līmenī,” atzīst S.Grende. „Nozīmīgs faktors ir arī mūsu novada attīstība – kā liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati, kopš 2000.gada pastāvīgo iedzīvotāju skaits novadā nemitīgi pieaug.”

Šogad T/C „Liiba” veikalus atklāja vairāki jauni nomnieki, tai skaitā autopreču veikals „Autoduals”, austrumu virtuves kafejnīca „SKYKEBAB”, zooveikals „Zoocentrs”, kūpinātu zivju veikals „Jūras Delikateses”, fitnesa klubs „Fortefitness.lv” un citi. Kopumā T/C „Liiba” iznomājamā platība ir 7521.90 m2; patlaban izīrēti ir 7360 m2. „Tuvākajā laikā T/C „Liiba” atvērsies jauni apģērbu, juvelierizstrādājumu un dabīgās kosmētikas veikali,” par šī gada plāniem informē S.Grende.

T/C „Liiba” aktīvi iesaistās Ķekavas novada dzīvē. Šogad atbalstīti Ķekavas novada sporta svētki, orientēšanās pasākums „Iepazīsti savējos 2013”, „Pārvērtību” projekts, kura ietvaros 5 novada iedzīvotāji ieguva lielisku iespēju mainīt savu tēlu: frizūru un ģērbšanās stilu. Sadarbībā ar Doles–Ķekavas Luterisko draudzi divas reizes gadā tiek organizēta labdarības akcija „Ziedo, dalies, mainies!”, kā arī jau piekto gadu pēc kārtas 1.septembrī T/C „Liiba” sveic visus novada pirmklasniekus, dāvinot gardu kliņģeri un krāsainus zīmuļus.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply