UgunsGrēka noslēguma epizode – reitingu topa virsotnē!

Leons_un_ElizabetePagājušajā nedēļā tika piedzīvota latviešu iemīļotā seriāla UgunsGrēks sezonas kulminācija – Leona un Elizabetes kāzas! Kā liecina TNS Latvia dati, sezonas pēdējo epizodi vidēji vērojuši 11,7% jeb 237 000 Latvijas iedzīvotāji, kas kļuvusi pagaidām par skatītāko jūnija pārraidi televīzijā!* Savukārt interneta video portālā www.tv3play.lv pēdējā sērija ir skatīta 57 239 reizes**, bet TV Play aplikācijā 1 478 reizes. Pirmo reizi noslēguma sērijas laikā skatītājiem bija iespēja sūtīt apsveikumus Twitter, kas bija redzami TV3 ēterā! Atsaucība bija liela, interneta lietotāji iesaistījās 1387 sarunās.

Seriāls UgunsGrēks ir kļuvis par pēdējo gadu skatītāko seriālu, tas iekarojis daudzu skatītāju sirdis. Kā liecina TNS Latvia dati, 9.sezonu vērojuši 59% jeb 1 190 000 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.* UgunsGrēka sezonas kulminācija bija tās noslēguma sērija, kuru pagājušā nedēļā ar nepacietību gaidīja daudzi Latvijas iedzīvotāji. Skatītāji pulcējās pie TV ekrāniem, cerību pilni, ka beidzot mīlas pāris – Leons un Elizabete – apprecēsies, taču pirms vienošanās kopīgā laulībā, radās šķēršlis. Notika kāds negaidīts pavērsiens – ieradās sieviete, kuras seja nebija skatītājiem redzama. Sezonas noslēguma epizode ir kļuvusi pagaidām par skatītāko jūnija pārraidi televīzijā, to vidēji vēroja 11,7% jeb 237 000 Latvijas iedzīvotāji.*

Seriāls dzīvo arī internetā
UgunsGrēka 9.sezonas kaislībām ikviens interneta lietotājs sekoja līdzi arī portālā www.tv3play.lv. Sezonas pēdējā epizode video portālā skatīta 57 239 reizes**, bet TV Play aplikācijā – 1478 reizes. Savukārt noslēguma sērija kopā ar vairākiem, īsiem video veido 38% jeb 227 513 skatījumus. Par skatītāko video ir kļuvis Kāzu nebūs?, kas ieguvis 12 437 skatījumus.

Kamēr UgunsGrēka veidotāja komanda un aktieri gatavosies jaunajai sezonai, seriāla cienītāji TV3 Play jūlijā varēs noskatīties seriāla 1. un 2.sezonu! Ikviens varēs atminēties pirmo un pēdējo sezonu labākos mirkļus, noskatoties tos interneta portālā www.tv3play.lv sev ērtā vietā un laikā!

Twitter lietotāji sūta apsveikumus
Sezonas noslēguma sērijas laikā pirmo reizi sociālais medijs Twitter tika integrēts TV3 ēterā. UgunsGrēka noslēguma epizodes laikā sociālā medija Twitter lietotāji tika aicināti iesaistīties, sūtot apsveikumus un labu vārdu vēlējumus Leona un Elizabetes kāzās, kas izlases kārtā tika publicēti TV3 ēterā. Twitter lietotāji, izmantojot hastag #ugunsgreks, kopumā ir iesaistījušies 1387 sarunās, kas nozīmē, ka katrās divās sekundēs sērijas laikā ir parādījies jauns ieraksts. Veicot detalizētāku tvītu izpēti, piedāvājam dažus interesantus faktus – Leons pieminēts 228, Elizabete 162, bet Marta – 137 tvītos. Par iespējamu nāvi noslēguma sērijas laikā runājuši 60 tvītotāji, bet mīlestību – 69.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply