„Maini.lv” izdevīgie valūtu kursi tagad pieejami arī “Danske” bankas klientiem

Portāla “Maini.lv” bezskaidras valūtas maiņas pakalpojumi tagad pieejami arī “Danske bankas” klientiem, pastāstīja „Maini.lv” valdes locekle Kristīne Manovska.

“Ņemot vērā klientu ieteikumus un augošo pieprasījumu, arī šīs bankas klientiem sniedzam iespēju ietaupīt laiku un naudas līdzekļus, mainot valūtu izdevīgāk un ērtāk, kā arī nepārmaksājot par starpbanku pārskaitījumiem,” viņa teica.

Iepriekš “Maini.lv” pakalpojumus jau bija iespēja izmantot “Swedbank”, “SEB bankas”, “Citadeles”, “Nordea” un “DnB bankas” internetbanku lietotājiem. Tādējādi tagad portāla servisu var izmantot jau sešu Latvijas banku klienti.

„Maini.lv” sāk piedāvāt arī Norvēģijas un Zviedrijas kronu maiņu

“Maini.lv” turklāt ir paplašinājis savu valūtu grozu – tagad klientiem sniedzam arī iespēju izdevīgi mainīt latus uz Norvēģijas kronām un Zviedrijas kronām un otrādi, teica Manovska.

Līdz šim “Maini.lv” jau piedāvāja populārāko valūtu maiņu – no latiem uz ASV dolāriem, eiro, britu mārciņām, Krievijas rubļiem un Šveices frankiem un otrādi.

“Maini.lv” piedāvā izdevīgus un drošus bezskaidras naudas valūtas darījumus tiešsaistē bez komisijas maksas. Darījuma noslēgšana aizņem vien 15 minūtes. Lai izmantotu pakalpojumu, nepieciešams norēķinu konts kādā no bankām, ar kurām sadarbojas „Maini.lv”, un internetbankas pieslēgums. “Maini.lv” arī sniedz iespēju mainīt valūtu starp viena klienta kontiem dažādās bankās.

“”Maini.lv” Latvijā darbojas salīdzinoši nesen, taču portāla piedāvātie valūtas maiņas pakalpojumi jau iemantojuši lielu popularitāti iedzīvotāju un uzņēmumu vidū. Ik mēnesi strauji pieaugošais apgrozījums, jaunu klientu un darījumu skaits apliecina, ka mūsu pakalpojumi ir noderīgi un vērtējami ļoti atzinīgi,” sacīja K.Manovska.

“Maini. lv”, kuru pārvalda SIA “Convert”, darbību sāka 2012.gada jūlijā. Pagājušo gadu uzņēmums noslēdza ar 870 tūkstošu latu apgrozījumu.

Šā gada pirmajos četros mēnešos portālam izdevies sasniegt apgrozījumu, kas ir trīs reizes lielāks nekā pērn sešos mēnešos. “Maini.lv” apgrozījums šogad turpina pieaugt vidēji par 10-15% mēnesī.
Tāpat arī portālā veikto valūtas maiņas darījumu skaits šogad pirmajos četros mēnešos salīdzinājumā ar pagājušā gada sešiem mēnešiem teju divkāršojies. Uzņēmumu veikto darījumu īpatsvars ir 30-40% no kopējā transakciju skaita.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply