Trauku mazumtirdzniecības tīkls RITO atver jauna koncepta veikalu

Rito_atklashana_001Tikko ir atvērts pirmais jauna koncepta RITO veikals tirdzniecības centrā Riga Plaza. Tas pārsteidz ar jauna dizainu iekārtojumu, ko radījusi Latvijas dizainere Anita Grase.

Jaunu vizuālo identitāti drīzumā plānots ieviest arī veikalā, kas atrodas tirdzniecības centrā Spice Home. Bet līdz gada beigām uzņēmums plāno atvērt vēl vienu veikalu Rīgā.

„Laiki mainās, un mēs maināmies tiem līdzi. Zīmols RITO Latvijā ir jau divdesmit gadus, un mums ir plašs lojālo pircēju loks, tādēļ ik pa laikam ir nepieciešamas jaunas pārmaiņas. Mēs esam ļoti gandarīti par rezultātu un ceram, ka arī mūsu pircēji to novērtēs. Ceram, ka mums būs iespēja no jauna atvērt veikalu tirdzniecības centrā Alfa, kur pircējiem tas ļoti pietrūkst”, par uzņēmuma nākotnes plāniem stāsta SIA Arkolat prezidente Daina Pečate.

RITO ir pircēju iecienītākie trauku un virtuves piederumu un dāvanu veikali, kuros ļoti pieprasīta ir arī dāvanu saiņošana. RITO sniedz konsultācijas, vada seminārus un ēdienu gatavošanas meistarklases kopā ar atzītiem pavāriem – Ingmāru Ladigu, Lauri Aleksejevu, Rihardu Frīdenbergu Kalniņu, Endiju Bērziņu, Lieni Tomsoni un citiem.

RITO trauku klāstā ir atrodami populāru zīmolu traku kolekcijas, glāzes un kristāla izstrādājumi kā, Seltmann Weiden, Mikasa, Willa Italia, Asa Selection, Dunoon, Ballarini, Cole & Mason, Chinelli, Tramontina, Lurch, Zyliss un citi.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply