Līdz ar pavasari uzplaukst arī „Maxima” puķu stādu tirdziņi

Maxima_ziedutirgus_1Pavasaris šogad atnācis vēlāk, nekā gaidīts, un līdz ar to arī dārza darbu uzsākšana novilcinājusies vairāk nekā citos gados. Tāpēc visus, kuri tikai tagad uzsāk sava dārza ierīkošanu, veikalu tīkls „Maxima” aicina apmeklēt puķu stādu tirdziņus pie uzņēmuma veikaliem visā Latvijā. Tirdziņi apmeklētājus uzņems ik nedēļu no ceturtdienas līdz svētdienai.

Patlaban puķu stādu tirdziņos visā Latvijā katru nedēļu var iegādāties ziedu stādus kā balkonam, tā piemājas daiļdārzam. Sortimentā pieejamas joslu pelargonijas, akmeņsēkles, lielziedu suteras, zaķpēdiņas, efeju sētložņas, petūnijas, diaksijas un dārza neļķes. Tāpat savam dārziņam var iegādāties lielziedu samtenes, lielziedpetūnijas, ilgziedu begonijas, lobēlijas, pelargonijas, kā arī raibās atraitnītes un hortenzijas. Līdz ar krāšņumaugiem pircējiem tiek piedāvāta arī augsne, lejkannas, puķupodi un dažādi dārza instrumenti.

Visplašākais puķu stādu piedāvājums atrodams „Maxima XXX” puķu stādu tirdziņos Rīgā, Deglava ielā 67 un Kārļa Ulmaņa gatvē 88a. Apmeklētājus visas nedēļas garumā tajos sagaida divdesmit puķu stādu stendi, kuros var iegādāties arī rožu un rododendru stādus.

„Maxima” katru nedēļu rūpējas par puķu stādu tirdziņa sortimenta paplašināšanu un dažādošanu, līdz ar to puķu stādu sortiments tirdziņos ir mainīgs. Tomēr jau tagad zināms, ka maija beigās sortimentu papildinās arī Latvijā audzēti tomātu stādi, kā arī ārā un siltumnīcās stādāmi zaļumi, piemēram, baziliks, pētersīļi, timiāns un rozmarīns Produkcija tirdziņiem tiks piegādāta no Jēkabpils dārzniecības „Sedumi”. „Sedumi” ir inovatīvs uzņēmums, kurš nodarbojas galvenokārt ar puķu stādu audzēšanu, tomēr šogad „Maximas” pircējiem piedāvās arī dažādus zaļumus.

Puķu stādu tirdziņi atrodas pie veikaliem Rīgā, Tukumā, Salaspilī, Jēkabpilī, Alūksnē, Smiltenē, Iecavā, Cēsīs, Rēzeknē, Balvos, Valmierā, Ādažos, Ķekavā, Kuldīgā, Ogrē, Kandavā, Bauskā, Ludzā, Daugavpilī, Jelgavā, Aizkrauklē, Lielvārdē, Koknesē, Ikšķilē, Salacgrīvā, Krāslavā, Ventspilī, Preiļos, Liepājā, Madonā, Līvānos, Talsos un Saldū.

Precīzu sarakstu, pie kuriem „Maxima” veikaliem darbojas puķu stādu tirdziņi, var atrast mājas lapā www.maxima.lv.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply