Druvas Premium klases saldējumi – jaunums īstiem gardēžiem

DruvaPremiumCigorinuStraujiem soļiem tuvojoties vasarai un karstajam laikam, pieaug pieprasījums pēc saldējuma. Tieši tādēļ arī Druvas saldējums, atsaucoties savu klientu lūgumiem, sācis piedāvāt augstākās klases Premium klases Plombīra un Premium klases Cigoriņu saldējumus, kuri gatavoti no svaiga piena un sviesta.

Kā uzņēmums novēroja iepriekšējos gados, arvien lielāku uzmanību cilvēki Latvijas veikalos pievērš produktu sastāvam. Tiek izvērtēts, vai tie nesatur mākslīgas piedevas un vai to gatavošanā izmantoti kvalitatīvi un dabiski produkti. Ja ekonomiskās krīzes laikā izvēli galvenokārt noteica produktu cena, tagad pircēji ir kļuvuši izglītotāki un daudz rūpīgāk izdara izvēli par labu vienam vai otram pārtikas produktam.

“Patiešām karsts laiks mums ir tikai dažas nedēļas gadā, un šajā periodā nenoliedzami ievērojami pieaug arī saldējuma patēriņš. Jāsaka, ka Latvijas saldējumu ēdāju gaume ir ļoti izsmalcināta un viņi prot atšķirt kvalitatīvu no nekvalitatīva. Tieši tāpēc esam lepni saviem klientiem piedāvāt jaunos Druvas Premium klases saldējumus uz kociņa – Premium klases Plombīra un Premium klases Cigoriņu saldējumu, un esam pārliecināti, ka šos uz mēles kūstošos saldējumus, kas gatavoti no svaiga piena un sviesta, spēs novērtēt jebkurš gardēdis,” stāsta A/S Druva Food pārdošanas vadītājs Jānis Muižnieks.

Jaunie Druvas Premium klases saldējumi tapuši pēc senām Druvas meistaru receptēm, īpaši loloti un gatavoti. Saldējumi, kas gatavoti no svaiga piena un svieta, pārklāti ar augstas kvalitātes beļģu šokolādes glazūru, tādējādi padarot to baudīšanu vēl neaizmirstamāku.

A/S Druva Food firmas zīme ir cigoriņu saldējums. Tas ir gatavots pēc uzņēmuma oriģinālās receptes, kas saglabājusies nemainīga kopš 1986. gada un līdz ar klasisko plombīra saldējumu ir viens no iecienītākajiem un pieprasītākajiem Druvas ražotajiem saldējumiem.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply