TV3 Play izdod jaunu video aplikāciju TVplay

TV3_Play_aplikacija30.aprīlī, MTG TV interneta portāls TV3 Play laida klajā jaunu video aplikāciju mobilo ierīču Iphone un Ipad lietotājiem. Ikviens interneta lietotājs var bez maksas lejupielādēt aplikāciju ar nosaukumu TVplay vietnē App Store, un turpmāk sev ērtā laikā un vietā noskatīties visus raidījumus un seriālus!

TVplay bezmaksas aplikāciju no šodienas var meklēt aplikāciju vietnē App Store pēc nosaukuma TVplay jeb linkā https://itunes.apple.com/us/app/tvplay/id622642570?ls=1&mt=8. Kad aplikācija veiksmīgi atrasta, lejupielādēta, un tā ir parādījusies uz izvēlnes – tā ir gatava lietošanai. Jaunā aplikācija Iphone un Ipad lietotājiem nodrošina vienkāršu veidu, kā savā mobilajā ierīcē noskatīties iemīļotākās MTG TV kanālu TV3, LNT, TV6, Kanāls 2, TV5, 3+ un Viasat pārraides kopā ar saviem draugiem un ģimeni visā Latvijā. Turklāt neatkarīgi no tā, kur atrodaties – sabiedriskā transportā vai mājās! Pats galvenais, lai mobilajai ierīcei būtu interneta pieslēgums.

Seriāli, raidījumi un šovi
TVplay aplikācijā tiek piedāvāts skatīties daudziem tik iemīļoto pašmāju seriālu UgunsGrēks, sekot karstākajiem ziņu sižetiem, izbaudīt plašo izklaides šovu klāstu un ieraudzīt īpašu video fragmentus. Tūliņ arī sāksies Pasaules čempionāts hokejā, kuram varēs sekot jaunizveidotajā aplikācijā. Tāpat tur iespējams skatīties UgunsGrēka spilgtākos un apspriestākos video izgriezumus, Overtime TV kungu košākos izgājienus un daudzus citus video. Tāpat aplikācijā varēs atrast tikai un vienīgi TV3 Play lietotājiem veidotus raidījumus kā Viens no mums, Zvaigzne stūrī un gaidāmo jauno raidījumu Sīkie eksperti. Tagad un turpmāk, braucot no skolas vai darba uz mājām, nepacietīgie fani jaunāko seriāla sēriju varēs noskatīties ne tikai ātrāk, bet arī ērtākā veidā. TVplay aplikācija androīdu telefoniem tiks izstrādāta vasarā.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

2 Responses to “TV3 Play izdod jaunu video aplikāciju TVplay”

  1. decembris 18, 2015 at 6:22 pm #

    Jauki skatities

  2. jūlijs 17, 2017 at 1:35 pm #

    ..

Leave a Reply