Dunlop meklē dalībniekus īpašajam Art Car konkursam par godu savai 125. gadadienai

24 HEURES DU MANS 2012.LE MANS  13-17/06/2012.© CLEMENT MARINDunlop uzsācis konkursu, meklējot labāko dizainu Dunlop Ferrari, kas jūnijā piedalīsies leģendārajās Lemānas 24 stundu sacīkstēs. Piedalīties konkursā tiek aicināti autosporta un automašīnu entuziasti, dizaina studenti un mākslinieki no visas Eiropas. Galvenajā balvā uzvarētājs saņem paša veidotā dizainā apgleznotās automašīnas atklāšanu priekšsacīkšu testu braucienu laikā Lemānas trasē, iespēju ierasties uz balvu pasniegšanas pasākumu, ieskatīties testa braucienu aizkulisēs, divas biļetes uz Lemānas 24 stundu sacīkstēm un 1000 eiro.

Konkurss norisinās Dānijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, un uz reģionālo finālu tiek izvirzīts viens dalībnieks no katras valsts. Labākais Dunlop Ferrari dizains tiek noteikts jau piekto gadu, un uzvarētāju darbi laika gaitā ir bijuši ļoti atšķirīgi.

Sastāšanās pie starta līnijas Francijas trasē, iespējams, ir viens no spožākajiem autosporta notikumiem, un konkursa dalībniekiem ir iespēja piedalīties šajā grandiozajā pasākumā. 2012. gada uzvarētājs bija Egidijus Gužauskas no Lietuvas ar dizainu “Speed Rhythm” (Ātruma ritms), kas greznoja automašīnu pagājušajā gadā (skatiet attēlu).

Šogad Dunlop — viens no pasaulē vadošajiem augsta un ļoti augsta snieguma riepu ražotājiem — atzīmē savu 125. gadadienu, tāpēc dalībniekiem Dunlop sponsorētās JMW Motorsport Ferrari F458 GT2 automašīnas dizainā iesaka iekļaut jubilejas logo.

“Mēs ļoti lepojamies ar Dunlop 125 gadu mantojumu, tāpēc ceram, ka šī gada konkursantu darbos tiks atspoguļota mūsu vēsture. Dunlop vienmēr ir izcēlies ar jaunievedumiem. 1888. gadā Džons Boids Danlops (John Boyd Dunlop) izgudroja pneimatiskās riepas. Kopš tā laika Dunlop ir ieviesuši arī disku bremzes 1952. gadā, revolucionārās SP Sport Aquajet radiālās riepas 1972. gadā un bezspiediena riepas 1974. gadā. Šobrīd Dunlop turpina iesaistīties GreenGT programmā (pirmais ar ūdeņradi darbināmais transportlīdzeklis Lemānas 24 stundu sacīkstēm), un šis ieies vēsturē kā gads, kurā Dunlop Sport BluResponse riepas radīs atšķirību gan uz ceļiem, gan trasēs,” stāsta Eiropas autosporta mārketinga un komunikāciju daļas vadītājs Džeimss Beilijs (James Bailey).

Plašāku informāciju par konkursu skatiet vietnē https://apps.facebook.com/designthedrive/

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply