Daugavmalas talkotāju vērtīgākie Lielās Talkas atradumi – divi paklāji un koferis

Daugavmala_2013_1Nebaidoties no lietus, Daugavmalas sakopšanā pie Krīdenera dambja iepretim tirdzniecības centram (t/c) „Mols”, 27. aprīļa „Lielajā Talkā” pulcējās 68 dalībnieki. Talkas interesantāko atradumu vidū bijuši divi paklāji, gandrīz jauns koferis ar rokturi un ritentiņiem, kā arī sienas pulkstenis. Neiepriecinoši, bet starp 200 piepildītajiem atkritumu maisiem talkotāji savākuši arī pilnu plastmasas pudeli ar izlietotām šļircēm.

T/c „Mols” organizētajai talkai jau otro gadu ar lielu entuziasmu pievienojās arī vairāk kā 10 apņēmīgi cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem no „Fonda Kopā” Grupu dzīvokļiem Bolderājā, kuri nu jau šo kopīgo talkošanu sauc par savu tradīciju.

Gandarījumu par padarīto neslēpj arī t/c „Mols” vadītāja Liene Apine: “Šogad darba bija mazāk nekā aizvadītajā gadā, kad ļoti ilgu laiku netīrīto Daugavas krastmalu sakopām pirmo reizi, bet arī 200 maisi, kas sakrājušies tikai gada laikā ir ļoti daudz. Līdzīgi kā šoreiz atradām laiku arī putnu būrīšu darināšanai, un dažādām veiklības stafetēm. Ceram, ka nākamgad, tiekoties šajā pašā vietā, savākto atkritumu skaits būs vēl mazāks un mēs kopā ar saviem Talkas draugiem varēsim vairāk laika pavadīt tieši labiekārtošanas, nevis tīrīšanas darbos.”

T/c „Mols” saka lielu paldies visiem talkotājiem, kā arī organizatoriem un pasākuma vadītājam Kristapam Rasimam, kas talciniekus nemitīgi uzmundrināja. Paldies par palīdzību arī visiem atbalstītājiem – „Jysk”, „Attirance”, „Este”, „Daily Special”. Kā arī īpašs paldies „Tent for Event”, kas saprotot laika apstākļu untumus laipni palīdzēja ar papildus nojumēm talkotājiem.

Foto ar vērtīgajiem atradumiem un entuziastiskajiem talkotājiem meklējiet šeit: http://goo.gl/isEPL.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply