Samsung apvieno labākos Windows vides datorus zem paplašinātā ATIV zīmola

ATIV_Book_8Samsung ATIV ierīču klāstā turpmāk ietilps arī uzņēmuma vadošie klēpjdatori. Līdz šim ATIV zīmols attiecās tikai uz Smart PC – Samsung Windows hibrīdierīcēm, taču turpmāk tas simbolizēs datora un mobilo tehnoloģiju saplūšanu, zem vienota nosaukuma apvienojot visus Samsung Windows vides datorus un ierīces. Latvijā pirmās jaunās ATIV ierīces būs pieejamas jau maijā.

Elastība un ērtums, apvienojot ierīces

Līdz ar ATIV zīmola attīstīšanos, Samsung visos jaunākajos Windows vides datoros ir ieviesis SideSync tehnoloģiju, kas lietotājiem ļauj viegli un ērti pārslēgties no strādāšanas datorā uz darbu Android platformas viedtālrunī – šī tehnoloģija ļauj datoru un mobilo ierīci apvienot vienā kopējā darba instrumentā. Datora tastastatūru varēs lietot, lai, piemēram, atbildētu uz īsziņu telefonā, un lielākā izmērā aplūkotu kartes, fotogrāfijas vai multivides saturu, kas pieejams abās ierīcēs vienlaicīgi. Datoru varēs izmantot, lai dublētu mobilajā ierīcē esošos datus vai arī lai vienkārši to uzlādētu. Visas šīs funkcijas radītas, lai maksimāli atvieglotu un padarītu efektīvāku ierīču lietotāju dzīvi.

Sākot no 29. aprīļa tiks pārsauktas sekojošas ierīces:
– Samsung klēpjdatori (Series 9, Series 7 Chronos, Series 5 Chronos, Series 7 Ultra, Series 5 Ultra, Series 5 510, Series 3, 370, Series 3 300);
– Samsung ATIV Smart PC un Smart PC Pro datori
– Samsung All in One PC (Series 5, 7, 3)

 

ATIV kategorija

Līdzšinējais modeļa nosaukums

Jaunais modeļa nosaukums

Tab

ATIV Smart PC Pro

ATIV Tab 7

ATIV Smart PC

ATIV Tab 5

One

Series 7 All-In-One PC

ATIV One 7

Series 5 All-In-One PC

ATIV One 5

Series 3 All-In-One PC

ATIV One 3

Book

Series 9

ATIV Book 9

Series 7 Chronos

ATIV Book 8

Series 5 Chronos

ATIV Book 6

Series 7 Ultra

ATIV Book 7

Series 5 Ultra

ATIV Book 5

Series 5 510

ATIV Book 4

Series 3 370

Series 3 300

ATIV Book 2

Samsung, ATIV, SideSync un ChatON ir reģistrētas un Samsung Electronics kompānijai piederošas preču zīmes. Citu kompāniju nosaukumi, produktu nosaukumi un preču zīmes, kas minētas šajā tekstā un informācijā, ir to atbilstošo īpašnieku īpašums un var būt preču zīmes vai reģistrētas preču zīmes.

* Visa šajā dokumentā aprakstītā funkcionalitāte, funkcijas, tehniskās specifikācijas un cita veida produkta informācija, kas attiecas uz (un ne tikai uz) produkta priekšrocībām, dizainu, cenu, sastāvdaļām, veiktspēju, pieejamību un produkta iespējām, var tikt izmainīta bez iepriekšēja paziņojuma un saistībām.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply