„Selva Būve” Rīgā uzsāk „New Hanza City” kvartāla biroju ēkas būvniecību

Šonedēļ SIA „Selva Būve” uzsākusi „New Hanza City” biroju ēkas un autostāvvietas būvniecību Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 28a. Objektu plānots nodot ekspluatācijā 2013. gada rudens nogalē, un tā līguma summa ir aptuveni 1,9 miljoni latu.

Rolands Orlovskis, „Selva Būve” vadītājs: „2013.gada 1. martā kā galvenais uzņēmējs esam noslēguši līgumu ar pasūtītāju SIA „New Hanza City” par objekta „Īslaicīgas lietošanas biroju ēkas un pagaidu autostāvvietas” būvniecību. Tā būs koka karkasa divstāvu ēka ar pilnu apdari un komunikācijām, kas piemērota biroju vajadzībām. Šonedēļ objektā uzsākti zemes darbi un tiek ierīkots būvlaukums.”

„Selva Būve” veiks galvenā būvuzņēmēja funkcijas: uzbūvēs biroju ēku, izveidos stāvlaukumu, jaunus pazemes komunikācijas inženiertīklus un jaunu ielu ap objektu, renovēs esošo kanalizācijas maģistrāli, pārbūvēs trolejbusa kontakttīklus Pulveža Brieža ielas pusē, kā arī veiks objekta labiekārtošanas un apzaļumošanas darbus.

Objekta projektētājs ir SIA „Arhitektūras un dizaina firma APlus”, arhitekte – Dace Kalvāne. „Selva Būve” būvētais objekts būs daļa no uzņēmuma „New Hanza City” teritorijā starp Pulkveža Brieža, Sporta, Skanstes un Hanzas ielu plānotās 5 kvartālu izveides.

 

Kategorija: Būvniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply