Domenikss piegādā jaunus Mercedes-Benz Tourismo autobusus Liepājai

Mercedes-Benz Tourismo Liepajai 2Ar mērķi nodrošināt pasažieriem ērtu un drošu pārvietošanos tūrisma maršrutos, AS “Liepājas autobusu parks” meitasuzņēmums SIA “Rumba Tours” papildinājis savu auto parku ar diviem jaunākās paaudzes pasažieru autobusiem Mercedes-Benz Tourismo.

“Jauno autobusu iegāde ir daļa no AS “Liepājas autobusu parks” meitasuzņēmuma SIA “Rumba Tours” stratēģiskā plāna izpildes – nodrošināt kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus, izmantojot jaunu, mūsdienīgu un komfortablu tehniku,” stāsta Māris Ārbergs, AS “Liepājas autobusu parks” valdes priekšsēdētājs.

“Domenikss piegādātie trīszvaigžņu autobusi ir vieni no visdrošākajiem un vispieprasītākajiem tūrisma autobusiem Eiropā, aprīkoti ar ērtām 49 sēdvietām, klimata kontroles funkciju, labierīcībām, virtuvi un diviem televizoriem. Jaunie autobusi aprīkoti arī ar elektronisko stabilitātes kontroles sistēmu (EPS), kas mazina autobusu slīdēšanas dažādos laika apstākļos,” skaidro Arvils Jurķelis, SIA Domenikss kravas un pasažieru mikroautobusu tirdzniecības un mārketinga vadītājs.

Būtiska Mercedes-Benz Tourismo inovācija ir jaunā tipa sēdekļi, kuros izmantotā moduļu sistēma sniedz praktiski neierobežotas kombinācijas iespējas autobusiem.Tagad tas pieejams ar jaunajiem Mercedes-Benz rūpnīcā ražotajiem Travel Star Xtra (TSX) sēdekļiem, kas pirmo reizi tika izmantoti 2010. gadā autobusā Travego. Vieglo apdares materiālu izmantošana sēdekļos samazinājusi 12 metru garā trīszvaigzņu tūrisma autobusa svaru aptuveni 70 kg. Pirmo reizi sēdekļu spilveni balstās uz sistēmu, kas nodrošina to vieglu noņemšanu, lai veiktu tīrīšanu un atjaunošanu. Mercedes-Benz Tourismo tiek ražots rūpnīcā Turcijā. Autobusiem ir pieejami Euro5 un Euro6 motori, kas aprīkoti ar inovatīvo Mercedes-Benz BlueTec tehnoloģiju, sniedzot 354 Z/S, 408 Z/S vai 428 Z/S lielu jaudu, atkarībā no izvēlēta motora modeļa.

1895. gadā Karls Benzs (Karl Benz) uzbūvēja pirmo motorizēto autobusu, kopš tā laika Mercedes-Benz ražo augstas veikstspējas, drošus, komfortablus un videi draudzīgus autobusus. 1998.gadā tika prezentēts pirmais ļoti augstas kvalitātes Mercedes-Benz Tourismo (O350) autobuss ar trīs asīm, kas bija veidots uz O404 modeļa šasijas bāzes.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply