Ātrais SMS kredīts izaicina kredītiestādes un nebanku kreditētājus Stipro skrējienā

Iestājoties siltākam laikam, aizvien vairāk cilvēku sākuši aktīvi nodarboties ar dažādām sportiskajām aktivitātēm aiz sporta zāles durvīm – viņi skrien, vingro un brauc ar divriteņiem brīvā dabā. Arī Ātrais.lv nolēmis pārbaudīt savu fizisko izturību, tādēļ ir izveidota komanda, lai jau pavisam drīz – 4.maijā – kopīgi skrietu Stipro skrējienā, kurā piedalīsies skrējēji no visas valsts.

Savukārt, lai uzturētu pozitīvu sāncensības garu, Stipro skrējienā sacensties ar mums izaicinām visas Latvijas kredītiestādes un nebanku kreditētājus. Sportiskā un pozitīvā atmosfērā centīsamies pierādīt, kurš tad no mums ir ātrākais, stiprākais un izveicīgākais.

“Ātrais SMS kredīts šogad pirmo reizi nolēmis piedalīties Stipro skrējienā, un, lai būtu lielāka motivācija sacensties, vēlamies mest izaicinājumu arī kredītiestādēm un nebanku kreditētājiem. Saprotams, ka šis aicinājums dalībai Stipro skrējienā jāuztver ar veselīgu attieksmi, tomēr ceru, ka mūsu izaicinājumu uztvers nopietni un atsauksies pietiekoši daudz kredītiestādēs strādājošo,” norāda “Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 300 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tikai Ātrais SMS kredīts piedāvā unikālu iespēju – “Laimīgās dienas”, kuru laikā naudu uz trīs dienām iespējams aizņemties bez komisijas maksas un procentiem.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

One Response to “Ātrais SMS kredīts izaicina kredītiestādes un nebanku kreditētājus Stipro skrējienā”

  1. Vivus
    maijs 16, 2013 at 8:38 pm #

    Vienojošā garā paskrējām!

Leave a Reply