„BENU aptiekas” Valmieras SOS ciemata bērniem dāvina multivitamīnus

Turpinot jau vairākus gadus ilgušo sadarbību ar Latvijas SOS bērnu ciematiem, „BENU aptiekas” 22.aprīlī Valmieras SOS bērnu ciematam dāvāja 200 iepakojumu ar „BENU” multivitamīniem bērniem „Multivitamins Junior”. Pēc garās ziemas, kad organisms ir izsmēlis vitamīnu rezerves, dāvinājums palīdzēs stiprināt SOS ciemata bērnu veselību un ļaus enerģijas pilniem sagaidīt pavasari.

„Valmieras SOS Bērnu ciemata iemītnieku vecums ir no 3 līdz pat 16 gadiem. Katra diena paiet gan mācību vielas apgūšanā, gan dažādās ārpusskolas aktivitātēs, kas, protams, prasa daudz enerģijas. Tā kā daudziem bērniem pirmajos dzīves gados nav bijusi iespēja uzņemt pilnvērtīgu uzturu un attīstībai nepieciešamo vitamīnu devu, „BENU aptiekas” dāvinātie multivitamīni mūsu ciemata bērniem ir it īpaši nepieciešami,” atklāj Valmieras SOS bērnu ciemata direktors Edijs Pētersons.

Multivitamīni Valmieras SOS bērnu ciemata mazajiem iemītniekiem nodrošinās svarīgāko vitamīnu ieteicamās dienas devas veselības uzturēšanai. Tāpat vitamīni bērniem palīdzēs uzlabot organisma dabīgās aizsargspējas, kā arī augošos organismus nodrošinās ar attīstībai nepieciešamajām minerālvielām.

„Ar Valmieras SOS bērnu ciematu sadarbojamies jau kopš 2008.gada un rūpēs par bērnu veselību regulāri ciemata mazajiem iemītniekiem dāvinām vitamīnus. Arī šis pavasaris, kad bērnu organismi ir novājināti un ikvienu skar pavasara avitaminoze, nav izņēmums, un uz Valmieru ir aizceļojuši 200 iepakojumu ar „BENU” multivitamīniem bērnu imūnsistēmas nostiprināšanai,” stāsta „BENU aptieku” tīkla attīstības vadītāja Viktorija Daņilova.

Aicina bērnus visā Latvijā pievērst uzmanību veselīgam dzīvesveidam un piedalīties konkursā
„BENU aptiekas” par saviem aizbilstamajiem ir uzņēmušās Valmieras SOS bērnu ciemata bērnus, kurus regulāri apgādā ar vitamīniem. Tomēr šajā mainīgajā gadalaikā, kad saslimt ir vieglāk par vieglu, „BENU aptiekas” vēlas aicināt ne tikai ciemata bērnus, bet ikvienu bērnu Latvijā aizdomāties par veselīgu dzīvesveidu un vitamīnu uzņemšanu, kas palīdzēs augt stipriem un veseliem.

Tādēļ, rosinot bērnus visā Latvijā pievērst vairāk uzmanības veselīgam dzīvesveidam, „BENU aptiekas” aicina bērnus piedalīties zīmējumu konkursā „Kā es rūpējos par savu veselību” – ar zīmējumu palīdzību parādīt, kā šajā pavasarī jārūpējas par veselību un jāspēcina imunitāte.

Zīmējumus, kas veikti uz A4 lapas, līdz 10.maijam (pasta zīmogs) jāsūta pa pastu (adrese – Lāčplēša iela 75-16, Rīga, LV-1011) ar norādi „BENU zīmējumu konkursam” vai elektroniski uz e-pasta adresi mara.kondrate@prae.lv. Pie zīmējuma jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums un kontaktinformācija. Apkopojot konkursam iesūtītos zīmējumus, žūrija („BENU aptieku” pārstāvis, Valmieras SOS bērnu ciemata pārstāvis un „Latvijas Avīzes” ielikuma „Ģimene. Veselība” redaktore Anda Hailova) izvēlēsies trīs radošākos un veselīgākos risinājumus, kuri katrs balvā saņems „BENU” vitamīnu komplektu.

 

Kategorija: Veselība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply