Veikals Façonnable: Francijas Rivjēras rezidence Rīgā

viewer12. aprīlī Rīgā, t/c Domina savas durvis atklāja leģendārā franču zīmola Façonnable veikals, kas ir pazīstams visā pasaulē ar savu izsmalcinātu klasisko franču greznumu. Kopš šī brīža zilas ar baltu firmas markīzes kombinācijā ar baltu lakotu fasādi laipni sagaidīs daudzus Façonnable zīmola cienītājus 110 m2 lielā telpā kur tiks stādītaы priekšā vīriešu un sieviešu kolekcijas kā arī speciālā “Tailored denim” kolekcija un visdažādākie aksesuāri.

Zīmols Façonnable, dibināts 1950. gadā Francijas dienvidos – Nicā kļuva pazīstams pateicoties savai vīriešu kolekcijai Kannu festivālam. Façonnable piedāvā Francijas Rivjēras leģendārās tradīcijas, piepildītas ar slavenā kluba 55 (le Club 55), Francijas Rivjēras “ikonu” – Bridžitas Bardo, Alena Delona dzīves stilu un neatkārtojamu kūrorta garu. Pašreiz zīmols ietver sevī vīriešu un sieviešu luksus klases apģērbu līniju, apavus, aksesuārus, briļļu kolekciju, kā arī parfimēriju.

Atsevišķa Façonnable līnija ir veltīta sporta garderobei. Façonnable ne tikai veido greznu sporta stilu, bet arī aktīvi piedalās pasaules sporta notikumos. Kopš 2006. gada Façonnable ir ATP Masters Montekarlo tenisa turnīra sponsors, izstrādājot turnīra personāla uniformu un speciālu kolekciju tenisa atbalstītājiem. Façonnable arī atbalsta Starptautisko polo turnīru San Tropē.

Zīmolu Façonnable, kuru 1950. gadā dibināja Žans Goldbergs var droši saukt par pasaules, pateicoties tā rafinētām kolekcijām, kas sastāv gan no klasiskiem franču piegriezumiem, gan no brīvākiem apģērbu fasoniem. Kļūstot par daļu no M1 Group 2007. gadā zīmols ir uzsācis jaunu ēru savā vesture.

“Mūsu mērķis ir izveidot svaigas, nevainojami izpildītas un atbilstošas bagātam zīmola mantojumam kolekcijas, – saka uzņēmuma CEO Mustafa El Sol. – Un mēs patiešām jūtam savu klientu pozitīvu atbalsu”.

Façonnable kolekcijas tiek pārdotas 24 veikalos Francijā un 42 modespreču veikalos visā pasaulē. Tagad Rīga arī pievienojās moderno pasaules galavaspilsētu sarakstam, kur augsti vērtē respektablu stilu, eleganci, aristokratismu un agustu kvalitāti.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply