Iepazīstinās ar projektu „Interaktīvā Latvijas muzeju karte”

25. aprīlī plkst.11 Latvijas Okupācijas muzeja pagaidu telpās Rīgā, Raiņa bulvārī 7, konferenču zālē 2. stāvā Latvijas Muzeju biedrība (LMB) aicina uz tikšanos muzeja darbiniekus, īpaši muzeju vadītājus un sabiedrisko attiecību speciālistus par projektu „Interaktīvā Latvijas muzeju karte”.

Tikšanās laikā www.skatskat.lv projektu vadītāju Anna Lipšāne iepazīstinās ar piedāvāto projektu Latvijas muzejiem „Interaktīvā Latvijas muzeju karte”, tā finansēšanas iespējām, līdzšinējo pieredzi sadarbībā ar Latvijas muzejiem un pilīm, kā arī lemtu par iespējām piedalīties interaktīvas Latvijas muzeju kartes veidošanā.

Projekts „Interaktīvā Latvijas muzeju karte” ir interaktīva vizualizācija, kas lietotājam dod iespēju virtuālā vidē ieskatīties Latvijas muzejos un iegūt detalizētāku informāciju par tiem un muzeju piedāvājumu.

Projektā tiek izmantotas 360 grādu virtuālās tūres fotogrāfijas, plaknes fotogrāfijas un informācija par muzeju.

Minētās lietas tiks integrētas kopā vienotā virtuālā pastaigā un visam projektam tiks pievienotas sociālo tīklu dalīšanās funkcijas, kas ļaus ikvienam nosūtīt projektu arī saviem draugiem.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply